basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła 14 edycji HPR - Monika Borzdyńska

Powrót

Vanilla Aparthotel, Kraków
 

Vanilla Aparthotel w Krakowie charakteryzują nowoczesne i ekskluzywne wnętrza. Pokoje rodzinne są duże i przestronne, na życzenie gości są doposażone w elementy niezbędne dla zachowaniu komfortu rodzin zarówno z małymi, jak i większymi dziećmi. Łazienki posiadają nie tylko prysznic, ale też wannę z hydromasażem. Hotel oferuje wygodne łóżka w części sypialnianej oraz wygodne kanapy w części wypoczynkowej, które też mają możliwość rozkładania do spania. Wnętrza zrobione są z ogromnym smakiem i dbałością o szczegóły co z pewnością wpływa na dobre samopoczucie gości. Pyszne śniadania serwowane są przez restaurację, która mieści się na dole budynku, dzięki czemu można w ciepłe dni oddać się spożywaniu posiłków na świeżym powietrzu. Restauracja oferuje także posiłki obiadowe i kolacyjne i dostosowuje  menu do potrzeb klienta. Nieopodal budynku hotelowego mieście się przestronny plac zabaw, który podzielony jest na strefy zarówno dla małych jak i większych dzieci. Na uwagę zasługuje poziom obsługi hotelowej i kultury osobistej personelu, które są na najwyższym poziomie. Hotel przestrzega wszelkich zaleceń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa. W obiekcie dostępne są maseczki, rękawiczki i płyny do dezynfekcji. W garażu podziemnym można nie tylko zaparkować samochód ale trzymać także wózki czy inne sprzęty. Obiekt wprawdzie  położony jest w znacznej odległości od Placu Mariackiego w Krakowie, jednak jest doskonale skomunikowany. Można dojechać w różne miejsca środkami komunikacji miejskiej. Bardzo blisko hotelu znajduje się sklep, drogeria i apteka. Jest to na pewno miejsce do którego ma się ochotę wracać i polecać go znajomym.

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska