basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła 14 edycji HPR - Beata Tadla

Powrót

Hotel Mikołajki Leisure & SPA - 100 % pkt
 

Beata Tadla ocenia hotel Mikołajki w Mikołajkach, listopad 2020

 

       Myślałam, że niewiele jest już w stanie mnie zachwycić. Od lat przyglądam się obiektom, które przystępują do kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i jestem szczęśliwa obserwując, jak potrafią się zmieniać kierowane tworzeniem wspomnień, emocji i dbaniem o zadowolenie gości. To nie jest czas ścigania się, kto ma lepsze kosmetyki, dziś mamy czas poczucia bezpieczeństwa i wrażeń, które sprawiają, że chcemy wracać i przeżywać na nowo doznania oraz odkrywać coraz nowsze możliwości dawania gościom fantastycznych przeżyć. Nawet w najtrudniejszych czasach ludzie potrzebują normalności, potrzebują poczucia, że świat nadal się kręci i mimo wszystko jest piękny. I właśnie to przeżyłam w hotelu Mikołajki Leisure & SPA w Mikołajkach. Pięciogwiazdkowy obiekt, położony na wyspie, otoczony naturą niezwykłego Jeziora Mikołajskiego jest doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin. Nie ma kłopotu z dojazdem, nawet wieczorem nie sposób ominąć pięknie oświetlonego budynku. Cały proces meldowania jest (musi być) podporządkowany obecnym obostrzeniom, ale w tej trudnej sytuacji został maksymalnie skrócony. Nie sprawia to jednak gościom najmniejszych trudności - przeciwnie, mogą czuć się zaopiekowani uśmiechem i pełną informacją o udogodnieniach, możliwościach i lokalnych atrakcjach, zapewnionych przez bardzo profesjonalną obsługę. Cały obiekt dba o bezpieczeństwo gości, jest zachowany w bezwzględnej czystości, a pracownicy robią wszystko, by odwiedzający nie musieli myśleć, że wokół panuje pandemia, mogą oddać się wypoczynkowi i relaksowi. Z uwagi na sytuację - wszelkie informacje o rozrywce, udogodnieniach i lokalnych atrakcjach (a tych nie brakuje) znajdziecie na ekranach telewizorów w każdym pokoju. 

   Hotel Mikołajki ma wiele pokoi, a właściwie apartamentów rodzinnych, które są jak wygodne mieszkania - z pralką i zmywarką do naczyń. O przestrzeni wypełnionej widokiem na jezioro, komfortowym wyposażeniu, mnóstwem szaf i szafek, tarasami oraz wygodzie łazienki wspomnę z ogromnym podziwem. 

     Nie sposób nie zachwycić się kuchnią. Zarówno śniadania jak i dania obiadowe czy kolacyjne z karty są dopracowane w każdym szczególe, pozostawiają niezwykłe wspomnienia kulinarnych przygód, a obsługa jest elastyczna i potrafi dostosować się do pragnień gości. Czy jesz mięso czy jesteś wegetarianinem - możesz mieć pewność, że przygotowanych w tutejszych restauracjach dań długo nie zapomnisz. 

     Nie często potrafię wypowiedzieć się z takim zachwytem o miejscu, które oceniam, ale nie byłoby uczciwe z mojej strony gdybym próbowała na siłę znaleźć minusy pobytu w Hotelu Mikołajki. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak cała grupa Dobry Hotel postanowiła zadbać o emocje, wspomnienia i sprawić, byśmy mogli czuć się bezpiecznie, na dodatek bez najmniejszego zastanowienia chcieć wrócić do miejsca, które sprawiło, że w tej przedziwnej sytuacji wokół nas możemy jeszcze wierzyć w normalność, życzliwość i oderwanie się od trudnej rzeczywistości. Potrzebujemy tego. A tu możemy to mieć…

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska