O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Wojciech Kalarus

Powrót

HOTEL LA SIESTA

Wojciech Kalarus ocenia Hotel La Siesta

1. Lokalizacja obiektu jest doskonała, jeśli spojrzeć na dostęp i odległość od plaży, a to najczęściej jest naszym celem w podróży wakacyjnej nad morze. Niestety najbliższe zejście na plażę, które jest strome, nie posiada przystosowania dla niepełnosprawnych, oraz zjazdu dla wózków dziecięcych. I to jest skandaliczne! Dojazd jest dość prosty do hotelu, zważywszy na fakt „obanerowania” typowego dla polskiej rzeczywistości miejskiej i wiejskiej.

2. Pokój nie wzbudza zachwytu ani też nie kieruje nas z pretensjami do recepcji, przeciętny plus. Mój pokój akurat nie był pokojem rodzinnym, pierwszy audyt odbyłem „solo” . Brak czajnika … Pościel, której zapach pozostawia wiele do życzenia.

3. Łazienka mała, niestety. Jeśli w pokoju 312 , w którym mieszkałem przyszło by mieszkać rodzinnie, nie byłoby przyjemnie, a na wakacjach Ma być Przyjemnie!

4. Bez zarzutu, pełen opis, oraz dostęp do apteczki hotelowej , pierwszej potrzeby. Bieżący spis aptek i ośrodków pomocy medycznej aktualny.

5. Jeśli idzie o rozrywkę, to hotel zapewnia szeroką gamę atrakcji, zarówno w budynku jak i na zewnątrz. Mankamentem jest duży parking pomiędzy hotelem a placem zabaw, tzw, „ na trasie”...

6. Oferta dla dzieci dobra, jest menu, które oferuje mniejsze porcje  i relatywnie mniejsze ceny. Wybór zadowalający.

7. Obsługa recepcji bardzo dobra i kulturalna. Bardzo mili ludzie, to podstawa, ale w sumie to najważniejsze. Bezpretensjonalnie. Brawo. Odprawa szybka i miła.

8. Obsługa hotelu, zaznajomiona i przeszkolona do kontaktów z dziećmi, bez zarzutu.

9. Wrażenia mam dobre. 

10.  Parking do poprawy - kałuże, błoto.  Brak windy, ale ma być instalowana na przełomie 2017/18

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska