O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Odeta Moro

Powrót

Marena Wellnes & SPA, Międzywodzie

Odeta Moro ocenia Marena Wellnes & Spa

1) Lokalizacja i dojazd do obiektu

 Świetna lokalizacja, z obiektu można dojść spacerem do plaży. W okolicy jest  mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzania również dla dzieci w wieku przedszkolom szkolnym

2) Ogólna ocena pokoju

Przestronne pokoje dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców z bardzo dużą łazienką oraz korytarzem wiec bez nie ma problemu z przestrzenią na zabawki plażowe czy wózek

3) Ogólna ocena łazienki

Duża i wygodna łazienka dostosowana do potrzeb dzieci i rodziców, prysznice zaaranżowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w przypadku korzystania z nich przez najmłodszych

4) Bezpieczeństwo i zdrowie

Bardzo dobrze oznaczone miejsca, w których odbywa się np. sprzątanie lub drobne naprawy. Czujny personel dba o każdy szczegół.

5) Rozrywka - jaka i dla jakich dzieci (wiek, grupy wiekowe) dostosowana do grup wiekowych

Obiekt oferuje kilka sal z atrakcjami dla dzieci w różnym wieku oraz bezpłatne animacje dla najmłodszych i koncerty na żywo dla rodziców i dzieci.

6) Oferta restauracyjna

Oferta restauracyjna  dla dzieci absolutnie świetna! Oddzielny szwedzki stół i indywidualne menu z dużym wyborem dań oraz kuszącej prezentacji. Próbowałam kilku dań -  śmiało powiem, że pyszne.

7) Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowania.

Bardzo sprawne zameldowanie i wmeldowanie. Czuliśmy się doskonale zaopiekowani przez świetnie zorganizowaną obsługę. Z racji wczesnego wyjazdu dostaliśmy śniadanie na drogę;) Pyszne zresztą.

8) Poziom obsługi hotelowej w perspektywie rodziny z dziećmi

Obsługa hotelu przygotowana jest na każde pytanie i serdeczna i chętna, by pomoc! Dało się odczuć, ja wiele serca personel wkłada w obsługę rodzin dziećmi.

9) Ogólne wrażenia z wizyty

Świetne miejsce, choć trochę daleko z centralnej Polski. Dużym problemem jest brak restauracji na trasie gdzie w trakcie podróży po 8-9 godzinach nie ma niczego do zjedzenia oprócz fast foodów! Dlatego tak smaczne było powitanie i wielką radość sprawiło nam śniadanie na drogę przygotowane przez obiekt.

10) Uwagi – jeśli są 

Piękna, dzika plaża z nielicznymi parawanami! Jeśli ktoś szuka krajobrazów z prawdziwym polskim morzem - to polecam to miejsce.

11)  Czy chcielibyśmy tam wrócić ponownie?

Z przyjemności:) ale na tydzień minimum 

 

 

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska