O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Dr Jacek Tulimowski

Powrót

Willa Helan, Zakopane
 

Dr Jacek Tulimowski ocenia Hotel Willa Helan

Na obrzeżach Zakopanego położony jest Rodzinny Hotel -Willa Helan. Dojazd do hotelu korzystniejszy jest od strony „ zakopianki”.

Na tyłach hotelu położony jest duży ( łatwy do manewrowania) parking dla gości hotelowych, z licznymi miejscami. Wejście do hotelu od strony frontowej i od strony parkingu - szerokie podświetlane schody. Przestronny, oświetlony klimatyzowany  hall recepcyjny z wygodnymi fotelami dla gości. Na poziomie hallu łazienki dla gości, damska - wyposażona w przewijak dla dzieci.

Pokoje widne i przestronne, dobrze oświetlone ( różnorodny wystrój wnętrz), ściany i wystrój w kolorach pastelowych. W pokojach szafy ścienne, szafki przy łóżkach, miejsce na bagaż. Powierzchnia pokoi pozwala na wstawienie dodatkowego łóżka. Standardowe wyposażenie to: telewizor, czajnik elektryczny, w apartamentach dodatkowo w aneksie kuchenny lodówka, kuchenka mikrofalowa. W przypadku pobytu rodziny z dziećmi istnieje możliwość zabezpieczenia przez personel: kontaktów, okien, narożników mebli.

Łazienka w standardzie wyposażona jest w umywalkę, toaletę i komorę prysznicową.  Ręczniki świeże i pachnące.

Obiekt hotelowy jest całodobowo monitorowany.

W części ogrodu znajduje się duży plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, drabinkami, trampoliną, drewnianym domkiem.

Na poziomie  ( 0 )  sala wyposażona w bilard, „piłkarzyki”, cymbergaj- „rozrywka dla sportowców”.

Dostępne są różnorodne oferty sportowe, np. sezonowe: zimowa nauka jazdy na  snowboardzie czy nartach, narty klasyczne, zjazdowe.

Na poziomie (-1) znajduje się przestronny pokój do zabaw dla dzieci, małych 0-3 i   większych. Duża ilość zabawek, gier, sprzęt multimedialny. W pokoju ustawiono kanapy dla rodziców i opiekunów.

Restauracja znajdująca się na poziomie ( 0 ) jest przestronna, widna, w stylu regionalnym. Przed wejściem znajdują się foteliki dla dzieci.

W części restauracyjnej przeznaczonej dla dzieci na stołach znajdują się talerzyki, sztućce, kubeczki a także informacje dla rodziców dotyczące kuchni dla małych turystów.

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu. Obiadokolacja - bez możliwości wyboru - z karty dań. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość ustalenia menu: dotyczy to zarówno wielkości porcji jak i dodatkowych składników.

Smaczna kuchnia prowadzona rodzinnie.

Rezerwacja telefoniczna - profesjonalna, w czasie rozmowy uzyskuje się wszystkie potrzebne turystom informacje. Meldowanie przebiega sprawnie. Na blacie recepcji ulotki informujące o usługach hotelowych i turystycznych. W trakcie rezerwacji personel informuje o zakresie dostępnych usług hotelowych.

Dzieciom wręczane są drobne upominki.

Obsługa  hotelowa jest dostępna w każdej chwili.

Wrażenia z wizyty:  Miejsce godna polecenia dla gości lubiących aktywny wypoczynek.

Chętnie odwiedzimy hotel w sezonie zimowym.

 

     

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska