O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Anna Bukowska

Powrót

Pałac Tłokinia Restauracja Hotel
 

Anna Bukowska ocenia Pałac Tłokinia

Pałac Tłokinia Restauracja Hotel zlokalizowana jest w Tłokini Kościelnej, kilka kilometrów od Kalisza. Z Warszawy jechaliśmy do Pałacu dwie i pół godziny (230 km). Trasa przez Stryków była komfortowa, a gdy zbliżaliśmy się do celu, drogowskazy prowadzące do Pałacu były właściwie wyeksponowane. Cały kompleks pałacowy jest zachwycający -  zarówno sam pałac, jak oranżeria, pozostałe budynki oraz park ze starymi, ponad dwustuletnimi drzewami. Pałac w Tłokini to przepiękne miejsce, które na pewno warto odwiedzić. Tutaj odpoczniemy od zgiełku miasta, a otoczeni starymi meblami, zdjęciami pierwszych właścicieli pałacu (rodzina Chrystowskich) poczujemy się jak byśmy przenieśli się o wiek wstecz.
Pokoje  są przepięknie, stylowo urządzone. Są też na tyle przestronne, że bez problemu zmieścimy w nich łóżeczko, czy inne akcesoria dla dziecka. O wszystkie te, niezbędne podczas z wizyty z małym dzieckiem wyposażenie, możemy poprosić na recepcji.  Łazienka jest również na tyle duża, że bez problemu zmieścimy w niej wanienkę dla dziecka, podest czy nocnik. Na życzenie otrzymamy również dodatkowe ręczniki. 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska