Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News Inauguracja IX edycji HPR w Olandii Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Tajemniczy gość

Powrót

Hotel Pałac Alexandrinum
 

Magdalena Łyczko  ocenia Hotel Pałac Alexandrium

Hotel położony jest w pięknym miejscu, gdzie można dużo spacerować, jeździć na wycieczki rowerowe (rowery również dla dzieci można wypożyczyć w hotelu), jest też piękny staw, który można podziwiać z okien hotelu. Niestety trudno do niego dotrzeć, ponieważ wszystkie bilbordy i drogowskazy prowadzą do restauracji hotelowej, której nazwa w żaden sposób nie łączy się z nazwą hotelu. Byliśmy przekonani, że hotel został odrestaurowany ze starego dworku, okazuje się, że zbudowano go od początku do końca. Pokoje są przestrzenne, łóżka - nawet dostawki - wyjątkowo wygodne. Czysto. Ciemny wystrój łazienki był absolutnym zaskoczeniem, ponieważ cały hotel jest jasny, przestrzenny i przytulny. Obsługa na najwyższym poziomie, na każdym etapie. Od pierwszego kontaktu na recepcji, poprzez kelnerów i pokojówki. W restauracji menu dziecięce, a w nim ulubiona pomidorowa i rosół. Spory kącik dla dzieci, z  książkami, puzzlami, kredkami (oczywiście w większości połamanymi), ale jak na prawdziwy wypoczynek z dzieckiem miałyśmy swój sprzęt :) Przed hotelem znajduje się duży plac zabaw, m.in. z hamakiem, trampoliną, piaskownicą, domkiem i wielką drewnianą skrzynią z zabawkami. W hotelu jest duży pokój zabaw z wszystkimi atrakcjami dzieci w różnym wieku. Dla najmłodszych zabawki rozwijające motorykę, dla większych lalki, samochody itp, dla najstarszych gry oraz dvd. W hotelu przez cały rok, w zależności od wydarzenia - dzień dziecka, Wielkanoc, czy święta Bożego Narodzenia - są specjalne pakiety, a także dedykowana opieka i animacje dla dzieci. Na basenie, brakuje kółek i rękawków. Miejsce idealne na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w miłym otoczeniu z fantastyczną obsługą. Na pewno tam wrócimy.

 

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska