O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła

Alexander Hamerski

Alexander Hamerski

Tak naprawdę nie wiadomo czy w HPR jest najstarszym z najmłodszych, czy najmłodszym z najstarszych... Tak czy inaczej, to audytor 2 w 1, bo mimo że dziś jest już dorosły, to od 25 lat poznaje hotele, widząc pobyt w nich oczami dziecka – i tak już chyba zostanie. Udział w audytach HPR bierze od pierwszej edycji. Z wykształcenia ekspert ds. stosunków międzynarodowych. Jego pasją jest ciekawość świata.

 
Zobacz relacje z hoteli Alexander Hamerski
Joanna Sokołowska-Wisniewska

Joanna Sokołowska-Wisniewska

Dyrektorka promocji magazynów dla rodziców „Mamo To Ja”, „Będę  Mamą/Twoje Dziecko”, „Przedszkolak”  oraz serwisu mamotoja.pl i polki.pl.
Na co dzień mama 5-letniej Julki, z którą podróżuje po całym świecie, praktycznie od jej urodzenia.
Uważa, że dzięki podróżom najlepiej poznaje się świat, ludzi i rozmaite kultury, a wspomnienia z takich wypraw są bezcenne.

Zobacz relacje z hoteli Joanna Sokołowska-Wisniewska
Renata Wozba

Renata Wozba

Prywatnie mama 9 letniej córki Nadii, z którą każdą wolną chwilę spędza na licznych podróżach i aktywnościach sportowych. Założycielka dwóch firm REEWO i T2S Solutions.  Wieloletni praktyk z obszaru strategii marketingowej, PR public afafirs a także zarządzania kryzysem. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządzania Marką w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej. Posiada 18-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i Public Relations oraz Public Affairs (PA). Pracowała na kierowniczych stanowiskach dla spółek w sektorze finansowym, real estate, property, telekomunikacyjnym,  medycznym. Była również niezależnym ekspertem zarządów i rad nadzorczych firm, które swoją działalność rozszerzały na rynki zagraniczne, w tym rynki wschodnie. Jest współtwórczynią sukcesu wielu produktów na rynku, w tym również o profilu Premium. Doradzała również w obszarze marketingu politycznego. Brała udział w projektach, które wymagały wsparcia z dziedziny public affairs przy współpracy sektora prywatnego z sektorem publicznym, w tym władzami miast. Uznany ekspert od zarządzania kryzysem. Autorka licznych publikacji prasowych oraz szkoleń z dziedziny strategii marketingowej, PR, PA oraz pracy z mediami i wystąpień publicznych. W obszarze swojej specjalizacji zawodowej jest ekspertką prestiżowego Forbes’a. Zasiada w Radzie Programowej Kongresu Kobiet, Radzie Programowej Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie, członkini Ladies First, organizacji biznesowej przy PNB Paribas. Laureatka Diamentu Kobiecego Biznesu 2017. Jest firma REEWO otrzymała w 2018 r. jako Firma Roku. 

Zobacz relacje z hoteli Renata Wozba

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska