basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła 14 edycji HPR

Kapitułę tworzą osoby z różnych środowisk, specjaliści z różnych dziedzin, osoby znane i lubiane, zainteresowane udziałem w ogólnopolskiej kampanii, której celem jest edukacja i promocja miejsc wypoczynkowych przyjaznych rodzinom z dziećmi. Członkowie Kapituły są również jurorami w prestiżowym konkursie na najlepszy obiekt w poszczególnych kategoriach.

Członkowie Kapituły wraz ze swoimi rodzinami biorą udział w wizytach oceniających (audytach), sprawdzając, czy dany obiekt spełnia kryteria danej edycji. Kryteria są opisane w specjalnym kwestionariuszu dla członka Kapituły wraz z odpowiednią punktacją. Relacje z wizyt członków, wraz ze zdjęciami, są umieszczane są na portalu  www.rodzinawhotelu.pl oraz innych materiałach informacyjnych.

Katarzyna Białek

Katarzyna Białek

Katarzyna - mama, Piotr - tata, Pola - ich wspólne szczęscie.

Mama najwięcej czasu spędza w pracy, bo podbija świat produkując swój ulubiony program podróżniczy w TVN, a tata - na Politechnice Warszawskiej, gdzie uczy studentów. Oboje zas najchętniej czas spędzają z Polą.

Mama relaksuje się ćwicząc jogę, tata - biegając maratony, wszyscy troje: jeżdżąc na nartach.

Zobacz relacje z hoteli Katarzyna Białek
Ewa Błażejowska

Ewa Błażejowska

Żona wspaniałego męża i mama dwóch cudownych córek (18 i 14), zespołowo uwielbiają wspólne górskie wędrówki. Zawodowo prawnik, wspólnik spółki radców prawnych (www.bnlegal.pl). Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie nieruchomości, zamówień publicznych oraz ochronie danych osobowych. Prowadzi też sprawy z prawa pracy.

Zobacz relacje z hoteli Ewa Błażejowska
Monika Borzdyńska

Monika Borzdyńska

Mama uroczych 5-letnich bliźniaczek – Hanusi i Lenusi. Niegdyś dziennikarka i redaktor naczelna, rzecznik prasowy. Dziś Dyrektor ds. Komunikacji i Promocji oraz rzecznik prasowy największego stadionu w Polsce czyli PGE Narodowego i od jakiegoś czasu blogerka. Nie narzeka na brak obowiązków i jest świetnie zorganizowana, zawsze służy poradą innym matkom. Uwielbia podróżować z bliźniętami pociągiem, piec ciasteczka i śpiewać patriotyczne piosenki. Często zakłada szpilki i krótkie sukienki, nawet na spacer z dziećmi. Biega.

 

Zobacz relacje z hoteli Monika Borzdyńska
Anna Bukowska

Anna Bukowska

Z wykształcenia wiolonczelistka, obecnie Kierownik Marketingu w Wydawnictwie Zielona Sowa specjalizującym się w książkach dla dzieci – tych najmniejszych, małych i dużych (http://www.zielonasowa.pl/). Prywatnie  - mama 9-letniej Marysi i zapalona narciarka.
 

Zobacz relacje z hoteli Anna Bukowska
Marcin Celejewski

Marcin Celejewski

Razem z żoną Moniką od lat podróżują wspólnie z dziećmi po całym świecie. Dzięki tym doświadczeniom wie, jak bardzo istotną rolę odgrywa komfort podczas podróży całą rodziną. Prywatnie dumny tata dwóch uroczych urwisów: Maksa i Mikołaja.

Zobacz relacje z hoteli Marcin Celejewski
Józef Michał Chlabicz

Józef Michał Chlabicz

Tata małej Marysi i nastoletniego Maksa. W kapitule od początku, zawodowo od ponad 20 lat dziennikarz newsowy. Właściciel i redaktor naczelny wydawnictwa Oficyna 4eM. Hobbistycznie, trener, starający się uczyć ludzi, jak dobrze komunikować otoczeniu siebie lub swoją firmę. Wieczny chłopiec, który często zapomina, że „czterdzieści lat minęło“. Wolne chwile spędza na treningach crossfitu. Lubi podróżować z rodziną, ale nie obce mu też są chwile, spędzone w fotelu z dobrą książką. 

Zobacz relacje z hoteli Józef Michał Chlabicz
Przemysław Chłąd

Przemysław Chłąd

Nasza rodzina to 3 osoby ( mama - Mirella, tata - Przemek i córka Amelia ) , a także 1 labrador, 1 kot "brytyjczyk" i 2. świnki morskie. Podróżowanie zawsze było jedną z naszych pasji, zarówno przed, jak i po narodzinach córki.

Wspinaczka, trekking górski, kilkudniowe wycieczki rowerowe, objazdówki samochodowe po najciekawszych miejscach w Polsce i Europie, , a także wczasy w ciepłych i zimnych krajach, to cały przekrój naszej aktywności turystycznej.

Z dzieckiem podróżujemy od samego początku, pierwsze objazdowe wczasy, córka zaliczyła mając 4 miesiące, więc można powiedzieć, że podróże o hotele tyo nasz drugi dom.

Zobacz relacje z hoteli Przemysław Chłąd
Beata Cholewińska

Beata Cholewińska

Prezenterka i dziennikarka kanału informacyjnego Polsat News. Prowadząca program poranny na antenach TV Polsat i Polsat News. Jako reporterka, najczęściej zajmuje się tematyką sportową i społeczną. Wcześniej związana z programem "Interwencja" W mediach pracuje od 2003 roku. Z wykształcenia tłumacz języka włoskiego. Mama 15 letniej Julci.

Zobacz relacje z hoteli Beata Cholewińska
Marcin Cholewiński

Marcin Cholewiński

Współtwórca kanału informacyjnego i szef anteny Polsat News. Od 2000 roku dziennikarz, prezenter, producent i wydawca głównego wydania serwisów informacyjnych TV Polsat. Karierę w mediach rozpoczął jako dziennikarz i prezenter TVN. Wcześniej był piłkarzem Widzewa Łódź, Wisły Kraków i młodzieżowej reprezentacji Polski. Dumny tata, słodziutkiej Julii.

Zobacz relacje z hoteli Marcin Cholewiński
Adrian Furgalski

Adrian Furgalski

Z wykształcenia politolog. Przez kilka lat zajmował się polityką. Przypadek właściwie sprawił wtedy, że trafił do gabinetu ministra transportu. Od tej pory transport właśnie i infrastruktura nie mają przed nim tajemnic. Wiceprezes Zarządu Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Przewodniczący Zarządu Forum Kolejowego Railway Business Forum – związku ponad 100 największych pracodawców na rynku transportu szynowego, zatrudniających ponad 150 tys. pracowników. Z pasją pisze i komentuje w mediach sprawy swojej branży. Od kilku lat swoją transportową pasją dzieli się także ze studentami podczas wykładów w Szkole Głównej Handlowej.

Zobacz relacje z hoteli Adrian Furgalski
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk

Znana i ceniona aktorka teatralna i filmowa oraz najprzystojniejszy aktor i zaangażowany tata. Obecnie bohaterka serialu NA WSPÓLNEJ, on od niedawna również bohater serialu NA WSPÓLNEJ. Rodzice 15 letniej Marysi, która od 6 miesiąca życia podróżuje z rodzicami i mieszkała w hotelach, ponieważ mama długo karmiła ja piersią.

Zobacz relacje z hoteli Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Elwira Gross - Gołacka

Elwira Gross - Gołacka

Prywatnie mama 14-letniej Zośki z charakterem. W wolnych chwilach biega i próbuje windsurfingu.

Zobacz relacje z hoteli Elwira Gross - Gołacka
Agnieszka Górniakowska

Agnieszka Górniakowska

Żona Tomka, mama siedmioletniego Miłosza i najmłodszego członka Kapituły maleńkiego Tobiasza (rocznik 2015). Zawodowo dziennikarka Telewizji Polskiej. W TVP INFO przygotowuje i prowadzi serwisy informacyjne i wieczorną Panoramę Dnia. W TVP Historia rozmawia z gośćmi na tematy bieżące i historyczne w publicystycznym programie Cafe Historia. Propagatorka zdrowego stylu życia. Autorka poradnika o odżywianiu niemowląt i małych dzieci "Zdrowy Start".

Autor zdjęcia: Adam Charuk.

Zobacz relacje z hoteli Agnieszka Górniakowska
Joanna Górska

Joanna Górska

Patchworkowa rodzina.  Robert to podróżnik, autor bloga „Świat na raty - moja podróż dookoła świata”. Joanna jest dziennikarką telewizyjną, ale i trenerką medialną, Robert zaraził ją podróżami. 

Joanna ma 13-letniego syna, młodego piłkarza z ambicjami. Syn Roberta to poważny student Uniwersytetu Warszawskiego. 

Razem we czwórkę uwielbiają poznawać nowe miejsca, smaki i zapachy. Podróże poszerzają horyzonty, a oni chcą iść w życiu bardzo szeroko. 

Zobacz relacje z hoteli Joanna Górska
Krystyna Hairulin i Misza Hairulin

Krystyna Hairulin i Misza Hairulin

Krystyna Steczkowska Hairulin ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. Zawodowo –  koncertująca skrzypaczka. Amatorsko - pisze wiersze i opowiadania. Autorka tekstów ( kilku) na płytach  J. Steczkowskiej’’ min.’’ Puchowe kołysanki” i tomiku wierszy.

Grała i śpiewała w zespole siostry, ale również w zespołach rockowych, Filharmonii; nagrywała muzykę do filmów, a po studiach ruszyła na turne po Europie z Irlandzką grupą taneczno- muzyczną GALEFORCE DANCE jako solistka. Dziewięć lat związana z programem „Maraton Uśmiechu”, który ubarwiała muzycznie wraz z mężem Miszą Hairulin (www.miszahairulin.com), kompozytorem muzyki do tegoż i wielu innych programów telewizyjnych. Misza stworzył muzykę do filmów TESTOSTERON T. Koneckiego i JUTRO IDZIEMY DO KINA  M. Kwiecińskiego. Poza tym to kontrabasista i wspaniały kucharz.

Obecnie mieszkają w okolicach Warszawy z dwójką dzieci.

Zobacz relacje z hoteli Krystyna Hairulin i Misza Hairulin
Alexander Hamerski

Alexander Hamerski

Tak naprawdę nie wiadomo czy w HPR jest najstarszym z najmłodszych, czy najmłodszym z najstarszych... Tak czy inaczej, to audytor 2 w 1, bo mimo że dziś jest już dorosły, to od 25 lat poznaje hotele, widząc pobyt w nich oczami dziecka – i tak już chyba zostanie. Udział w audytach HPR bierze od pierwszej edycji. Z wykształcenia ekspert ds. stosunków międzynarodowych. Jego pasją jest ciekawość świata.

 
Zobacz relacje z hoteli Alexander Hamerski
Violetta Hamerska

Violetta Hamerska

Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i jej pomysłodawczyni. Od 25 lat związana z branżą hotelową i turystyczną - www.violettahamerska.pl

Prywatnie mama dwójki dorosłych już dzieci, pasjonatka podróży oraz miłośniczka jazzu, dobrej literatury i smacznej kuchni. Wyznaje zasadę: "Żyj i pozwól żyć innym… jak chcą."

Zobacz relacje z hoteli Violetta Hamerska
Magda I Maciej Jaruga

Magda I Maciej Jaruga

Ona plastyk, on technolog drewna z artystycznym zacięciem. Wspólnie prowadzą studio graficzne. Od wielu lat związani zawodowo z projektem HPR. Pochodzą z dwóch końców Polski, zamieszkali więc pośrodku. Wraz z 3,5 letnią córeczką Zosią stanowią rodzinę złotego środka. W życiu kierują się zasadą – rób wszystko na co masz ochotę, pod warunkiem, że nie krzywdzisz tym innych. Stawiają na zdrowie i radość życia. Kochają góry, wodę i las. Cenią sobie wspólnie spędzony czas i dobre jedzenie. Wyznawcy filozofii Slow Food. Wiedzą że należy żyć w zgodzie z naturą, brać od świata tyle ile trzeba, nie za mało, nie za wiele.

 
Zobacz relacje z hoteli Magda I Maciej Jaruga
Wojciech Kalarus

Wojciech Kalarus

Aktor, reżyser, felietonista.

Zdj. Piotr Książek Warsaw Streets

Zobacz relacje z hoteli Wojciech Kalarus
Olga Kostrzewska-Cichoń

Olga Kostrzewska-Cichoń

Dziennikarka, szkoleniowiec, doradca biznesowy, mama dwóch córek; 12 - letniej Karoliny i 2 - letniej Kaliny. Pracowała w Faktach TVN, TVN 24 i TVN Style. Obecnie prowadzi szkolenia miękkie z zakresu autoprezentacji i prezentacji oraz budowy marki osobistej. Nadzoruje także projekty związane z kreowaniem wizerunku w internecie, buduje strategie w Social Media oraz doradza w obszarach związanych z efektywnym zarządzaniem. Posiada certyfikat starszego trenera na poziomie 5. EQF Europejskich Ram Kwalifikacji.

 

Zobacz relacje z hoteli Olga Kostrzewska-Cichoń
Monika Krajewska

Monika Krajewska

Przede wszystkim mama, później przedsiębiorca. Ze swoim czternastoletnim dziś synem podróżuje po Polsce i świecie od jego najmłodszych lat. Wychowała się na opowieściach o dalekich podróżach swojej Mamy, która służbowo jeździła do dalekich krajów Maghrebu, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, a także na ówczesny Zachód Europy i do USA. Swoją miłość do podróży i znajomość innych kultur wykorzystywała również w pracy zawodowej, m.in. będąc odpowiedzialną za relacje międzynarodowe polskiej Administracji Podatkowej. Od dziesięciu lat prowadzi własny biznes (agencję PR oraz firmę doradczą dla samorządów), co pozwala jej na zarządzanie swoim czasem i zwiedzanie najdalszych oraz tych bliższych zakątków świata. Nie wyobraża sobie jednak wakacji bez spędzenia kilku dni z synem nad polskim morzem.

Zobacz relacje z hoteli Monika Krajewska
Joanna Krombholz - Zabielska

Joanna Krombholz - Zabielska

Kobieta przedsiębiorcza i optymistyczna, woli działać niż mówić. Kierowała wieloma projektami; założycielka Akademii EDUKADO (miejsca stworzonego dla rozwoju najmłodszych dzieci i wspierania rodziców). Zafascynowana innowacjami i oddolnymi zmianami w procesie edukacji, jest trenerem metodyki Design Thinking oraz Odysei Umysłu.

Prywatnie mama Poli (rocznik 2003), Leny (2007) oraz Niny (2011). Zapalona podróżniczka, nie lubi „wycieczek zorganizowanych”, więc „od zawsze” jeździ z plecakiem. Z mężem i dziećmi odwiedza dalekie kraje – od USA, Wenezueli, po Chiny i Indonezję. Z całą rodziną marzą o długiej podróży dookoła świata.

Zobacz relacje z hoteli Joanna Krombholz - Zabielska
Sylwia Królikowska

Sylwia Królikowska

z wykształcenia psycholog, z zawodu trener biznesu, z zamiłowania Superniania Liderów. Prowadzi szkolenia dla największych firm w Polsce i na świecie, uczy psychologii przywództwa, a w wolnych chwilach pisze książki dla liderów. Prywatnie mama dziesięcioletniego JJ’a, fanka biegów typu Runmageddon i szalonych wypraw w nieznane

Zobacz relacje z hoteli Sylwia Królikowska
Joanna Kryńska

Joanna Kryńska

Na zdjęciu my - Joanna Kryńska, mój mąż Tomek Marzec i nasz Franek Marzec, a w brzuchu jeszcze jeden chłopczyk :) A wiec o mnie ...
Po pierwsze mama.. :) co mnie niezmiernie cieszy! Z milości do męża - żona, a z zamiłowania do pracy - dziennikarka. Godzę te role bez problemu - i chyba nigdy sie nie nudzę. Robie to, co kocham - z TVN24 jestem związana od 9 lat. Z Frankiem i Tomkiem, a wkrótce też Jasiem sprawdzamy, które miejsca są naprawdę przyjazne rodzinie!

 

Zobacz relacje z hoteli Joanna Kryńska
Marta Kuligowska

Marta Kuligowska

Dziennikarka TVN24. Jednak o pracy potem – jestem przede wszystkim mamą. Urodzenie bliźniąt Helenki i Franciszka /rocznik 2007/ to była najważniejsza i najpiękniejsza chwila mojego życia. Bycie mamą i dziennikarką  wypełnia cały mój dzień, na nic innego praktycznie nie ma czasu…

Od poniedziałku do piątku wstaję przed 4:00. Prowadzę serwisy we „Wstajesz i wiesz“ w TVN24. Kończę pracę przed 11:00 i wtedy mam chwilę dla siebie… biegam, czytam, chodzę do kina, bo dzieci są wtedy w przedszkolu. Obowiązkowo w ciągu dnia mam drzemkę,  śpię 14:00 -16:00. To dla mnie święte godziny, potem jestem z dziećmi…. Tryb życia zwariowany, ale kocham to co robię. Kocham też podróżować i pokazywać moim dzieciom świat… Od tego obok domu, po ten egzotyczny.

Zobacz relacje z hoteli Marta Kuligowska
Arkadiusz Lewenko

Arkadiusz Lewenko

Szczęśliwy tata dwójki dzieci: córki Natalii (12 lat) i syna Pascala (7 lat), które wychowuje wraz z ukochaną żoną Justyną. Z wykształcenia ekonomista, swego czasu dziennikarz sportowy, a obecnie odpowiedzialny za rozwój biznesu TRILUX w Polsce. Pasjonat czynnego uprawiania sportu (bieganie, pływanie, turystyka górska).

Zobacz relacje z hoteli Arkadiusz Lewenko
Leszek Lichota

Leszek Lichota

Aktor, szczęśliwy ojciec dwójki żywiołowych podróżników Nataszki i Kajtka. Miłośnik snookera i niekontuzjogennych sportów ;)

Zobacz relacje z hoteli Leszek Lichota
Grzegorz Łabędziewski

Grzegorz Łabędziewski

Dziennikarz z wieloletnim stażem (TVN, TVP, TV PULS). Wydawca, reżyser, reporter, producent programów telewizyjnych, m.in. „Magazyn Ekspresu Reporterów”, „Kontakt”, „Barwy Życia”, „Studio TTV”. Autor tekstów dla „Polska The Times” i „Malemen”. Obecnie Wydawca programu „Świat się kręci” TVP1. Mąż dziennikarki Patrycji Redo – Łabędziewskiej.

Zobacz relacje z hoteli Grzegorz Łabędziewski
Magdalena Łyczko

Magdalena Łyczko

W dzieciństwie marzyła o karierze baletnicy, potem chciała studiować chemię, w rezultacie skończyła dziennikarstwo. Pracowała w m.in. w Teleexpressie i Dzień Dobry TVN, dwutygodniku „Gala” oraz Onecie. Obecnie jest właścicielką i wydawcą portalu life - stylowego dla rodziców zaradna-mama.pl. Jej pasją jest projektowanie wnętrz. Mama 3, 5 letniej Poli.

Zobacz relacje z hoteli Magdalena Łyczko
Maciej Mazurkiewicz

Maciej Mazurkiewicz

Szczęśliwy mąż i ojciec trzech synów. Społecznie współtwórca ogólnopolskiego projektu edukacyjnego w ramach Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny „Sternik”. Zawodowo w firmie Edutel produkuje i sprzedaje nowoczesne narzędzia IT dla edukacji i hotelarstwa. Stworzył pierwszą polską podłogę interaktywną Magiczny Dywan (www.edywan.eu).  
Prywatnie interesuje się sportem, w wolnych chwilach gra w siatkówkę. Lubi rozwiązywać krzyżówki, raz do roku czyta „Potop”.

Zobacz relacje z hoteli Maciej Mazurkiewicz
Szymon Miszewski

Szymon Miszewski

Absolwent wydziałów Elektrotechniki i Automatyki oraz Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Aktualnie zawodowo związany z przemysłem morskim - manager w Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A. Mąż Aleksandry Woźniak. Dumny tata dwóch córek.

 

Zobacz relacje z hoteli Szymon Miszewski
Odeta Moro

Odeta Moro

Od 10 lat Prezes Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo organizującej kampanię "Szczęśliwe Dziecko Szczęśliwa Mama". Przez lata działalności w ramach kampanii Fundacja bezpłatnie przebadała i wyedukowała tysiące kobiet. Od trzech lat prowadzi program "Mama w szkolnej Ławce" umożliwiający nastoletnim mamom lepszy start. Oprócz szerokiej działalności wydawniczej z wielką chęcią partneruje Kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie. Od piętnastu lat związana z telewizją. Mama jedenastoletniej Sonii, dorastającej z kapitułą co daje jej tytuł degustatora życia hotelowego:)))))

 

Zobacz relacje z hoteli Odeta Moro
Czesław Mozil

Czesław Mozil

Polski emigrant wychowany w Danii. Zakochany w kraju gdzie się urodził, czyli w Polsce. Nie ma miasteczka dużego lub małego, w którym nie koncertował od momentu jego powrotu do Polski w 2008 i nieustannie jest w trasie. Koncertuje wspólnie ze swoimi duńskimi przyjaciółmi w zespole Czesław Śpiewa. www.facebook.com/czeslawspiewa. Jego dziecko to firma odzieżowa dla dzieci www.czesiociuch.pl które tworzy wspólnie z Dorotą Zielinską. www.facebook.com/czesiociuch. Dla całej generacji młodego pokolenia jest znany jako Bałwanek Olaf w animowanym filmie Disneya "Kraina Lodu".

 

Zobacz relacje z hoteli Czesław Mozil
Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Mama 11 letniej Karoliny, 4 letniej Jadzi i 2 miesiecznego Józka. Miłośniczka gotowania (swoje przepisy prezentuje m.in. w porannym DDTVN), współautorka książek kulinarnych, blogerka  (www.monika-mrozowska.pl), felietonistka. Pasją do podróżowania od najmłodszych lat próbuje zarazić swoje córki, które na swoim koncie mają już, i spanie w ekskluzywnych hotelach, i przytulnych pensjonatach, pachnących domowym jedzeniem agroturystykach, przyczepach campingowych pełnych pająków oraz... przeciekających namiotach...

Zobacz relacje z hoteli Monika Mrozowska
Mgr Iwona Osiecka

Mgr Iwona Osiecka

Mama dwóch wysportowanych synów; fizjoterapeutka, zwolenniczka rozwiązywania problemów ruchowych i wszelkich innych przyjaznymi sposobami. Dzięki takiemu podejściu wizyta w poradni  PROMYK (www.gabinetpromyk.eu) jest miłym przeżyciem i fajną przygodą. Ze względu na duże doświadczenie w kreatywnej obsłudze małych dzieci - od samego początku gorący zwolennik projektu HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Zobacz relacje z hoteli Mgr Iwona Osiecka
Dr Wojciech Ozimek

Dr Wojciech Ozimek

Lekarz pediatra zajmującym się od prawie dwudziestu lat zagadnieniem chorób pasożytniczych i odkleszczowch. Poliglota. Studiował w Polsce, Rosji, Anglii, Holandii, Szwajcarii i Hiszpanii. Wykłada parazytologię lekarską na kursach organizowanych przez Collegium Medicum Uniwersytetu w Barcelonie. Szczęśliwy mąż wspaniałej Katalonki z Barcelony o dźwięcznym imieniu Montserrat i dumny ojciec 2 synów Jordiego i Aleksandra. Fanatyk aktywnego spędzenia czasu i zdrowego żywienia. Uważa się za niesamowitego szczęściarza, bo wykonywany zawód jest jednocześnie jego wielkim hobby.

Zobacz relacje z hoteli Dr Wojciech Ozimek
Marta Perchuć - Burzyńska

Marta Perchuć - Burzyńska

Dziennikarka Radia TOK FM i TVP Kultura. Przygotowuje i prezentuje informacje. Praca to jej pasja, ale przede wszystkim jest Mamą bardzo zgranej ekipy: czteroletniej Hani i siedmioletniego Janka. Takie dzieci to wyzwanie! Wspólne weekendy najchętniej spędzalibyśmy podróżując. Bez względu na porę roku i szerokość geograficzną. Choć na razie głównym celem  wspólnych rowerowych wędrówek jest najczęściej Las Kabacki.

Zobacz relacje z hoteli Marta Perchuć - Burzyńska
Patrycja Redo - Łabędziewska

Patrycja Redo - Łabędziewska

Przede wszystkim mama – 15-letniego Janka i 4-letniej Mai. Żona dziennikarza Grzegorza Łabędziewskiego

Zawodowo - dziennikarka informacyjna z ponad 20-letnim stażem. Zaczynała od pracy w radiu – najpierw w rodzinnej Bydgoszczy (Radio Pomoże), potem w Radiu Toruń i w Polskim Radiu. Ostatecznie związała się z telewizją – pracuje w TVN od początku istnienia stacji, czyli od 1997 roku. Przez 10 lat prowadziła „Fakty”. Współtworzyła też TVN24 – prowadząc m.in. „Magazyn 24 Godziny” i magazyn reporterski „Prosto z Polski” – dziś tworzy i prowadzi program publicystyczny „Czarno na Białym”.  W latach 2007-2011 była szefową informacji w TVN Warszawa, stacji którą współtworzyła. Obecnie zarządza programami informacyjnymi w kanale spółki ITI – TTV.

Foto: TVN/Krzysztof Dubiel

Zobacz relacje z hoteli Patrycja Redo - Łabędziewska
Magdalena Roszkowska

Magdalena Roszkowska

Dziennikarka, redaktorka, mama. 
Aktualnie redaktorka naczelna największego portalu dla kobiet - polki.pl
Od kilkunastu lat mama Kacpra i Jagody. Od samego początku w kapitule HPR.
Surowa w ocenach hoteli. Uważa, że złej jakości frytki, nuggetsy i słodkie napoje nigdy nie powinny trafić do kids menu. Od bardzo drogich zabawek woli personel, który naprawdę lubi dzieci.
 

Zobacz relacje z hoteli Magdalena Roszkowska
Iwona Sierzputowska

Iwona Sierzputowska

Z wykształcenia ekonomistka, zajmująca się finansami. Współwłaścicielka firmy POSM Factory, partnera kampanii. Zakochana w górach i z pasją wspina się po trudnych szczytach, zdobywając m.in. Mont Blanc i Kilimandżaro.

Zobacz relacje z hoteli Iwona Sierzputowska
Malwina Słoka - Chlabicz

Malwina Słoka - Chlabicz

Mama 11 - letniego Maksymiliana, z którym zjeździła Polskę wszerz i wzdłuż. Dziennikarka prasowa i telewizyjna, producentka TV, wiele lat autorka programów  poradniczych o tematyce parentingowej. Jako miłośniczka Wilanowa, założyła portal www.gazetawilanowska.pl. Współzałożycielka Fundacji „Miasto Słów”. Fascynuje się bajko - terapią, od kilku lat zgłębia tajniki psychologii dziecka. Miliony razy przeczytała „Małego- Księcia” Antoine’a de Saint Exupery. Należy do ludzi, którzy dostrzegają baranki w drewnianych skrzynkach.

Zobacz relacje z hoteli Malwina Słoka - Chlabicz
Magdalena Smalara

Magdalena Smalara

Magdalena Smalara i Christopher Zielinski. Ona jest aktorką, bywa reżyserką,  on ekonomista z wykształcenia obecnie pracuje jako logistyk w liniach lotniczych. Dla niej po 23 latach przeprowadził się ze Szwecji z powrotem do Polski. Bardziej niż jakiekolwiek przysięgi i śluby wiąże ich czteroletni obecnie syn, Ludwig, który uwielbia hotele,  wycieczki i szeroko pojęte wakacje.

Zobacz relacje z hoteli Magdalena Smalara
Agnieszka Smit

Agnieszka Smit

Wydawca 5 magazynów dla rodziców (Mamo to Ja, Twoje Dziecko, Twój Maluszek, Przedszkolak i Będę Mamą) i eksperckiego serwisu parentingowego babyonline.pl w wydawnictwie Edipresse Polska S.A. Z tematyką opieki nad dziećmi związana od 1995 roku. Prywatnie szczęśliwa żona Maartena Smit (Holendra, który dla niej porzucił swój nizinny kraj) i mama dwójki wspaniałych dzieci: Jaśka 13 i Kamilki 10 lat. Uwielbia spędzać czas z dziećmi, najchętniej podróżując. Najczęstsze pytania dzieci brzmią: "Mamo a kiedy pojedziemy do....".

 

Zobacz relacje z hoteli Agnieszka Smit
Ola Sokalska

Ola Sokalska

Redaktor prowadząca miesięcznika „Twój Maluszek". Jest mamą dwóch wspaniałych córek: 15-letniej Zuzi i 17-letniej Weroniki. W prasie przeznaczonej dla młodych rodziców pracuje już od ponad 10 lat. Dzieci to jej pasja i... największa radość. Uwielbia rozmawiać z córkami, obserwować, jak dorastają, jak otwarte są na świat i jak się zmieniają. Od zawsze interesowała ją psychologia dziecięca – to niezwykłe, że tak wiele w naszym życiu zależy od mądrego wychowania. Z kampanią HPR jest związana od początku i cieszy się, że dzięki niej –a więc też troszkę dzięki niej i jej rodzinie :-) – wypoczynek z małym dzieckiem jest coraz bardziej komfortowy.

 

Zobacz relacje z hoteli Ola Sokalska
Joanna Sokołowska-Wisniewska

Joanna Sokołowska-Wisniewska

Dyrektorka promocji magazynów dla rodziców „Mamo To Ja”, „Będę  Mamą/Twoje Dziecko”, „Przedszkolak”  oraz serwisu mamotoja.pl i polki.pl.
Na co dzień mama 5-letniej Julki, z którą podróżuje po całym świecie, praktycznie od jej urodzenia.
Uważa, że dzięki podróżom najlepiej poznaje się świat, ludzi i rozmaite kultury, a wspomnienia z takich wypraw są bezcenne.

Zobacz relacje z hoteli Joanna Sokołowska-Wisniewska
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Rodzice Leona 9 lat oraz Stasia 4 latka oraz małej Helenki. Justyna swoją matczyną miłość i troskę wyraziła nagrywając ostatnio przepiękną, wzruszającą płytę PUCHOWE KOŁYSANKI. Z pasją fotografuje również dzieci dlatego zgodziła się zostać przewodniczącą jury foto konkursu wakacyjnego organizowanego przez portal Hotelenet. Jej mąż Maciej jest znanym architektem i prowadzi własną firmę, ale przede wszystkim jest kochającym tatą.

Zobacz relacje z hoteli Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski
Beata Tadla

Beata Tadla

Mama czternastoletniego Janka. Dziennikarka. Związana jest z mediami od 91 r. Najpierw radio, teraz telewizja. Pracowała w TVN i  TVN24, obecnie jest gospodynią głównego wydania Wiadomości w TVP.  Zdobywczyni tytułu Mistrz Mowy Polskiej. To także autorka książek: „Pokolenie 89, czyli dzieci PRL w wolnej Polsce”, „Kto pyta nie błądzi, rozmowy wielkich i niewielkich” oraz „Niedziela bez Teleranka”.  Prowadzi zajęcia ze studentami dziennikarstwa, miedzy innymi wykłada Kulturę Słowa oraz Warsztat Telewizyjny. Kocha życie, świat i ludzi. Optymistka i pozytywistka z przekonania.

Zobacz relacje z hoteli Beata Tadla
Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć

Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć

Rodzice - aktorzy najwspanialszych na świecie dzieci – 5 letniej Zosi i Stasia, który skończył 2 miesiące. Aneta (mama, żona i nie tylko) wieku nie podajemy i Tata Marcin lat 37 i 112 dni.

Zobacz relacje z hoteli Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć
Dr Jacek Tulimowski

Dr Jacek Tulimowski

Specjalista Ginekolog-Położnik, Ultrasonolog, Kolopskopista. 15 letni staż pracy w Klinice Ginekologii Onkologicznej w WarszawieWłaściciel Gabinetów " Tulimowski&Sterlińska " www.tulimowski.plKonsultant naukowy Stowarzyszenia " Dziennikarze dla Zdrowia", wielu programów o tematyce zdrowotnej w TVP1, TVP2, TVN, POLSAT, SUPERSTACJA.
Konsultant naukowy  "pism kobiecych" CLAUDIA, PORADNIK DOMOWY, ZDROWIE, BOUTIQUE, NEWSWEEK, GABI. Od wielu lat organizator szkoleń o tematyce medycznej dla Dziennikarzy "Dr Tulimowski Press Workshops". Konsultant portali: Natemat.com.pl , Natemat.pl, Wizaz.pl

Dumny i szczęśliwy mąż Beaty - wspaniałego lekarza ginekologa-położnika, ojciec trzech synów: Ignacego, Marcela i Maxa

Zobacz relacje z hoteli Dr Jacek Tulimowski
Katarzyna Werner

Katarzyna Werner

Tymon  i jego mama Kasia Werner. Dobrali się idealnie, bo oboje kochają przemieszczać się i oglądać nowe miejsca, czyli podróżować. Wystarczy rzucić im hasło. Łączy ich ciekawość świata – on go odkrywa, a ona o nim opowiada w telewizji. Najpierw – przez 10 lat - w TVP, a teraz – od 15 lat -  w TVN24. 

Zobacz relacje z hoteli Katarzyna Werner
Aneta Wikariak

Aneta Wikariak

Podwójna redaktor naczelna i podwójna mama. Od siedmiu lat szefuje dwutygodnikowi „Party Życie Gwiazd", liderowi na rynku magazynów o gwiazdach. Ponieważ lubi wyzwania od trzech lat prowadzi rownież dwutygodnik  „Flesz Gwiazdy i Styl". Skończyla dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczynała jako dziennikarka kryminalna i sądowa, była też redaktor naczelną magazynu parentingowego „Twój maluszek". Mama 5-letniej Julki i 11-letniego Jasia. Pytana wielokrotnie, jak daje radę prowadzić dwie gazety i wychowywać dwójke dzieci, odpowiada zawsze: bo mam świetne zespoły i świetnego męża:) Mąż - Sławomir Wikariak - jest też dziennikarzem (w „Dzienniku Gazecie Prawnej"), więc najlepiej rozumie wyzwania w pracy Anety.

Zobacz relacje z hoteli Aneta Wikariak
Agata i Tomasz Wolny

Agata i Tomasz Wolny

Agata, Tomasz, Zosia, Tymon i Halszka Wolni - rodzina, która razem się trzyma ;)

Rodzice są dziennikarzami telewizyjnymi i pracują w konkurencyjnych stacjach, ale w domu wszystko składa się na jeden wspólny obrazek.

I ten wszyscy lubią najbardziej - szczególnie na wakacjach;) Im aktywniej - tym lepiej!

 

Zobacz relacje z hoteli Agata i Tomasz Wolny
Renata Wozba

Renata Wozba

Prywatnie mama 9 letniej córki Nadii, z którą każdą wolną chwilę spędza na licznych podróżach i aktywnościach sportowych. Założycielka dwóch firm REEWO i T2S Solutions.  Wieloletni praktyk z obszaru strategii marketingowej, PR public afafirs a także zarządzania kryzysem. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządzania Marką w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej. Posiada 18-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i Public Relations oraz Public Affairs (PA). Pracowała na kierowniczych stanowiskach dla spółek w sektorze finansowym, real estate, property, telekomunikacyjnym,  medycznym. Była również niezależnym ekspertem zarządów i rad nadzorczych firm, które swoją działalność rozszerzały na rynki zagraniczne, w tym rynki wschodnie. Jest współtwórczynią sukcesu wielu produktów na rynku, w tym również o profilu Premium. Doradzała również w obszarze marketingu politycznego. Brała udział w projektach, które wymagały wsparcia z dziedziny public affairs przy współpracy sektora prywatnego z sektorem publicznym, w tym władzami miast. Uznany ekspert od zarządzania kryzysem. Autorka licznych publikacji prasowych oraz szkoleń z dziedziny strategii marketingowej, PR, PA oraz pracy z mediami i wystąpień publicznych. W obszarze swojej specjalizacji zawodowej jest ekspertką prestiżowego Forbes’a. Zasiada w Radzie Programowej Kongresu Kobiet, Radzie Programowej Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie, członkini Ladies First, organizacji biznesowej przy PNB Paribas. Laureatka Diamentu Kobiecego Biznesu 2017. Jest firma REEWO otrzymała w 2018 r. jako Firma Roku. 

Zobacz relacje z hoteli Renata Wozba
Aleksandra Woźniak

Aleksandra Woźniak

Aktorka znana m.in. z  "13 Posterunku",  "Szpitala na Perypetiach", "Złotopolskich", "Plebanii", czy "Linii Życia". Za rolę w filmie "Droga do raju" otrzymała nominację do Złotych Kaczek. ambasadorka "Romance TV", kanału filmowego dla kobiet. W 2014r dołączyła do obsady serialu  "Barwy szczęścia".

Blogerka: www.aleksandra-wozniak.bloog.pl. i https://www.facebook.com/aleksandra.wozniak.7712

Prywatnie mama 10-letnich córek Ani i Julii oraz żona Szymona Miszewskiego, absolwenta wydziałów Elektrotechniki i Automatyki oraz Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Aktualnie zawodowo związanego z przemysłem morskim - manager w Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A.

Zobacz relacje z hoteli Aleksandra Woźniak
Ilona Wrońska

Ilona Wrońska

Aktorka, od niedawna motocyklistka. Chętnie odwiedza Pomorze, bo tam sie urodzila; Wałbrzych, bo stamtąd pochodzi Lechu, jej druga połowa; Wrocław, bo tam spedziła fantastyczne 4 lata na studiach; Kraków i Gdynię,  bo tam ma dalszą i blższą rodzinę. Cały czas w podróży z dwójka dzieci: Nataszą i Kajtkiem, którzy sa wielbicielami wycieczek.
 

Zobacz relacje z hoteli Ilona Wrońska
Patrycjusz Wyżga

Patrycjusz Wyżga

Tata ośmiolatki i sześciolatka. Prowadzi bloga "Pan z dziećmi" oraz programy w TVN24 BIS i radiowej Trójce. Zajmuje się gospodarką i sprawami międzynarodowymi. Lubi media społecznościowe. W tych tradycyjnych od 2001 roku.

Zobacz relacje z hoteli Patrycjusz Wyżga
Katarzyna Zdanowicz

Katarzyna Zdanowicz

Swoją pracę dziennikarską zaczęła w „Gazecie Wyborczej” w Bydgoszczy.  Szybko związała się  jednak  z telewizją.

Do TVN24 przeszła w 2012 roku. Na antenie zadebiutowała 20 lipca jako prowadząca serwisy informacyjne w Dniu na Żywo. Od 2014 jest gospodynią magazynu Polska i Świat. Prowadzi Fakty po południu, serwisy w dzień dobry TVN.. Pisze do tygodnika „Polityka” i MagazynuTVN24.pl Uwielbia historię Stanów Zjednoczonych. W wolnych chwilach pochłania wszystko co w tytule ma napis „biografia”. Mama ośmioletniego  Maksa . W tygodniu brakuje jej jednej doby, dlatego w weekend mocno zwalnia. Nauczyła się odpoczywać, ładować baterię.  Najlepiej wyjeżdżając z miasta.

 

 
 
 
 
 
 
 
Zobacz relacje z hoteli Katarzyna Zdanowicz

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska