basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła 14 edycji HPR - Magdalena Roszkowska

Powrót

Hotel Centuria Wellness&SPA***

Lokalizacja i dojazd do obiektu

Hotel w lesie. Najlepsze miejsce dla mojej rodziny nie tylko na czas pandemii.

Dla tych, którzy nie lubią zatłoczonych kurortów ze straganami, hałasem i tłumami turystów to wymarzona lokalizacja. W środku pachnącego sosami lasu, przy uroczej rzeczce Centuria. Dojazd z drogi głównej bardzo dobrze oznakowany.

Kilka kilometrów obok mnóstwo miejsc do zwiedzania rodzinnego – zamek w Ogrodzieńcu, ruiny w Smoleniu, przepiękne lasy. Moim zdaniem cudowne miejsce do odwiedzenia o każdej porze roku.

 

Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Miałam przyjemność mieszkać w przestronnym apartamencie. Wszystkie pokoje są jednak tak, że nie brakuje miejsca na dostawkę, łóżeczko, walizki całej rodziny.

 

Ogólna ocena łazienki – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Wanienka, podest, mata, miska, kubeczki do mycia zębów – wszystkie sprzęty, które mogą być potrzebne młodym rodzicom można dostać od pani pokojowej. Sprzęty są nowe, dobrej jakości.

 

Bezpieczeństwo i zdrowie

Zwracam na to uwagę zawsze, szczególnie baczną w czasie pandemii. Nie mam uwag. Telefony do lekarzy, nawet do najbliższej stacjo Sanpeidu dostałam od razu. Dobrze wyposażone apteczki, termometr oczywiście bezdotykowy.

 

Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci

Nie można się tu nudzić. Latem – basen w ogrodzie, w pozostałych miesiącach – basen wewnętrzny. Z zabawkami dla najmłodszych.

Duży pokój z zabawkami, domkami dla lalek, domkami do zabawy dla dzieci. Mnóstwo gier, książeczek – dla dzieci i młodzieży w różnym wieku.

Dla starszych dzieci – piłkarzyki, konsola, gry.

W recepcji - pasjonaci wycieczek i dzieci. W sezonie letnim jedna z pań z recepcji zaprasza dzieci na spacery po okolicznym lesie. Z szukaniem (dosłownie wykopywaniem skrzyni) skarbów. Dla starszych dzieci gra dłuższa i trudniejsza. Do kupienia również gra „Podróżepojurze”.

 

Oferta restauracyjna dla dzieci

Smacznie, zdrowo oraz… mniej zdrowo, czyli tak, jak dzieci uwielbiają na wakacjach. W menu restauracji dwie zupy, ryba (paluszki rybne), hamburgery oraz gofry z nutellą. Dania podawana na porcelanowej zastawie z dziecięcymi motywami. Choć oczywiście można poprosić o plastikowe. Dostępne są też śliniaczki jednorazowe oraz krzesełka do karmienia dzieci.

 

Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowywania

Już przy meldowaniu widać, że dzieci są tu lubiane i są ważnymi gośćmi. I to się nie zmienia przez cały pobyt.

 

Ogólne wrażenia z wizyty

Nasze wrażenia – bardzo dobre. Byliśmy w hotelu w październiku, po sezonie. Była też rodzina z 12-latkiem. Byli tam chyba piąty raz od lockdownu. Mali i duzi lubią ten hotel i dobrze się tam czują.

 

Czy chcielibyśmy tam wrócić

Tak. Jest cisza i spokój dla dorosłych zmęczonych Warszawą. I mnóstwo atrakcji dla dzieci.

 

 
 
 
 
Zobacz relację

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska