basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła 14 edycji HPR - Agnieszka Górniakowska

Powrót

Hotel Galaxy, Kraków
 

Hotel Galaxy położony jest w centrum Krakowa, w sąsiedztwie starego miasta, tuż nad Wisłą. Podczas meldowania się  w obiekcie zostaliśmy poinformowani o atrakcjach hotelu i aktualnościach turystycznych, a dzieci dostały miłe upominki.

W trakcie naszego pobytu zakwaterowani byliśmy w dwóch pokojach połączonych wewnętrznymi drzwiami, z dwiema łazienkami (jedna z wanną, druga z prysznicem), co doskonale sprawdziło się w przypadku naszej czteroosobowej rodziny.

Na życzenie hotel wyposaża pokój w niemowlęce łóżeczko z pościelą, przewijak, podgrzewacz do butelek, a łazienkę w wanienkę, nocnik, matę pod prysznic i inne przydatne akcesoria. W pokoju zastaliśmy gry planszowe, puzzle, szachy i owocowy poczęstunek. A także, co nie zdarza się często,  szczegółową informację o proponowanych udogodnieniach dla rodzin z dziećmi.

Hotel posiada aktualny certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej Obiektu Bezpiecznego Higienicznie. Obsługa hotelu pracuje w maseczkach, w wielu miejscach wystawione są płyny do dezynfekcji, pokoje są ozonowane. W pokojach wystawione są też informacje z aktualnymi telefonami do lekarzy, gabinetów lekarskich, szpitali, adresy najbliższych aptek i możliwości zamówienia wizyty lekarza w hotelu.

Samego Krakowa nie trzeba nikomu rekomendować, dużym atutem hotelu Galaxy jest natomiast pomoc w organizacji zwiedzania miasta. Spod hotelu codziennie wyrusza turystyczny autobus  typu hop on hop off „Wow Kraków”, który obwozi turystów po największych atrakcjach miasta. To bardzo wygodne zwłaszcza gdy zwiedzamy z dziećmi. W cenie biletu są między innymi wejścia do muzeów i rejs gondolą po Wiśle. W samym hotelu skorzystać można z kącika zabaw (wyposażony jest w zabawki i akcesoria, które łatwo umyć) oraz z basenu, jacuzzi i sauny.

Można też wypożyczyć gry planszowe, puzzle i książeczki. W okresie świąt i długich weekendów hotel organizuje programy animacyjne dla dzieci.

Nieopodal hotelu Galaxy, przy Galerii Kazimierz znajduje się nowoczesny plac zabaw.

W restauracji dostaniemy dorosłe i dziecięce menu, a czas oczekiwania na posiłek umilą kolorowanki i kredki. Śniadania serwowane są w postaci bufetów, jedzenie jest jednak nakładane przez obsługę (w maseczkach i rękawiczkach). Goście podchodzą do bufetów w maseczkach, zdejmują je dopiero przy swoim stoliku. Atrakcją hotelu jest piątkowa Kolacja Szefów Kuchni.

Menu jest niespodzianką i za każdym razem inne, a gość po zjedzeniu posiłków ocenia je i sam decyduje o wysokości rachunku 

Nasz pobyt w hotelu Galaxy uważamy za bardzo udany i chętnie tam jeszcze wrócimy.

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska