basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Partnerzy

Guest Experience

Guest Experience

Hotelarz

HOTELARZ - najlepszy i najpopularniejszy miesięcznik dla hotelarzy w Polsce. Ukazujący się nieprzerwanie już od 1962 roku magazyn od lat jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. Hotelarz jest ponadto organizatorem specjalistycznych szkoleń (Akademia Hotelarza), najpopularniejszego konkursu branżowego (Hotel z Pomysłem) oraz współorganizatorem największej międzynarodowej konferencji hotelowej w Europie Środkowo-Wschodniej (Hotel&Tourism Trends Poland).

 

Hotelarz

Mamo To Ja

Mamo To Ja

Party

Lider wśród magazynów people.

To pierwszy elegancki magazyn typu people w Polsce, opowiadający o życiu celebrieties. Dwutygodnik "Party. Życie gwiazd", który pojawił się na rynku w październiku 2007 roku okazał się jednym z najsilniejszych debiutów ostatniej dekady. Sprzedaż pierwszego numeru osiągnęła liczbę 380 000 egzemplarzy! Oryginalną formułę w całości wykreował polski zespół Edipresse. Autorką makiety jest Dyrektor Artystyczna Edipresse, Elżbieta Żochowska. Siłą "Party" są autentyczne, reporterskie zdjęcia oraz layout ułatwiający śledzenie historii, które są nimi opowiadane. Dzięki takiej formule czytelnik otrzymuje prawdziwy obraz życia polskich i zagranicznych gwiazd

Party

Blazejowska Nowakowski

Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla dużych, średnich i małych przedsiębiorców. Pomagamy rozwiązywać doraźne problemy, ale także stałą asystę w typowych zdarzeniach codziennej działalności. Dzięki bardzo bliskiej współpracy z wieloma prawnikami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i notariuszami zapewniamy kompleksowość obsługi w wielu dziedzinach prawa. W szczególności doradzamy w zakresie prawa gospodarczego, nieruchomości, budowlanego, zamówień publicznych, praw własności intelektualnej, praw autorskich, prawa pracy.

W naszej ofercie znajduje się również obsługa osób fizycznych w zakresie spraw majątkowych i związanych z sukcesją.

Blazejowska Nowakowski

Pies w hotelu

Pies w hotelu

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska