basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Ski Arena Zieleniec

Choć sezon w Zieleńcu trwa przez niemal 150 dni w roku, to stacja narciarska największą popularnością cieszy się przede wszystkim w trakcie zimowych ferii. Dlatego też dla wszystkich gości, którzy odwiedzą nas w ciągu najbliższych kilku tygodni, przygotowaliśmy liczne atrakcje. 

Po pierwsze to 29 kolei i wyciągów oraz 22 kilometry szerokich i o różnym stopniu trudności tras. Każdy, niezależnie od wieku czy narciarskich umiejętności, znajdzie w Zieleńcu coś dla siebie. Na gości czekają już nasze hotele i pensjonaty, ekipy znakomitych szefów kuchni i kucharzy postawieni zostali w stan najwyższej gotowości. Inna sprawa, że trwają oni w niej właściwie od początku grudnia, kiedy to z pełną parą otwarty został w naszej stacji narciarski sezon.

Jednak oprócz tego, co w Zieleńcu dostępne jest przez niemal 150 dni w roku (czyli w czasie zalegania śnieżnej pokrywy), w okresie ferii przygotowaliśmy całą masę atrakcji nie tylko na stokach, do udziału w których zapraszamy zarówno młodszych jak i starszych gości naszej stacji, a najlepiej całe rodziny.

Adres i kontakt

Do góry Powrót

HPR - Ogólnopolski progrmam certyfikacji obiektów hotelowych w Polsce

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolski program certyfikujący obiekty hotelowe w Polsce. Celem programu jest weryfikacja, ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

W ciągu 14 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty ponad 815 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 547.074 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR.

Tutaj znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem 14 edycji HPR, który jest ważny do 31.03.2023.

Obecnie trwa już 14 edycja 2021/2022.

Organizator – Etirez Violetta Hamerska