O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Patrycja Redo - Łabędziewska

Powrót

Magra Holiday Club, Dębina

Patrycja Redo i Grzegorz Łabędziewski oceniają Magra Holiday Club 

Rodzinny ośrodek wypoczynkowy Magra Holiday Club to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą spędzić urlop z dziećmi nad morzem, ale z dala od zgiełku wczasowych kurortów. Magra to spokój, kameralna miła atmosfera i wszystko co potrzebne, żeby najmłodsi się nie nudzili, a rodzice przy okazji wypoczęli. Szczegóły poniżej.

Ośrodek położony jest we wsi Dębina - między Ustką a Rowami, niedaleko Słupska. Dojazd częściowo autostradą A1, potem już lokalnymi drogami - dobrze oznaczony.

Domki (różnej wielkości ) dostosowane do potrzeb rodziny, czego swoistym symbolem jest mnóstwo haczyków i wieszaków (na różnych wysokościach) – niby błahostka, ale doskonale ułatwia rozpakowanie i utrzymanie wszystkiego w jako takim porządku. Z reguły w takich miejscach wieszak jest deficytowym przedmiotem. A w tym jeszcze dodatkowo duże szafy.

Przy rezerwacji lub też przy zameldowaniu można zamówić do pokoju konkretne sprzęty potrzebne dla dzieci w konkretnym wieku - łóżeczko, podgrzewacz do butelek, podest do umywalki, dodatkowy koc, itp. Magra ma cały magazyn takiego sprzętu.  Można nawet wypożyczyć wiaderka i foremki na plaże!. Wszystko – co ważne – bezpłatnie.

Skoro o sprzęcie mowa – można też wypożyczyć rowery (dla dzieci i dorosłych) – bezpłatnie, co jest  rzadkością w takich miejscach. Wykupić można natomiast lekcje jazdy na rowerze. Próbowaliśmy uczyć sami, ale kompletna klapa - po jednej!!!  lekcji u pani Agnieszki - Maja zaczęła jeździć. Po powrocie do domu od razu kupiliśmy rower, a po tygodniu pojechaliśmy na wycieczkę – 15 km ;) I choćby z tego powodu Magra przejdzie do naszej rodzinnej historii.

Przy meldowaniu, na powitanie dla dzieci czekają magrusie, czyli maskotki. Jest też szczegółowa informacja o udogodnieniach i atrakcjach – a jest ich dużo. Codziennie przedpołudniem i popołudniu są inne animacje, z podziałem na wiek. Panie animatorki nie ziewają – są bardzo aktywne, starają się i – co ważne – same też się przy tym bawią. Dzieci to wyczuwają i dlatego pewnie dość żywiołowo reagują, gdy spotykają panie np. na kolacji. Dodatkowo są gościnne występy teatralne (2 razy w tygodniu) i inne pokazy (np. spotkanie z wróżką).

Wyjątkową atrakcją jest odkryty basen (dla najmłodszych i dla starszych) – bezpłatnie dostępne rękawki do pływania, koła dmuchane, pianki, itp. Można wykupić indywidualne lekcje pływania – w czasie naszego pobytu sporo dzieci z tego korzystało.

Miejsc przeznaczonych dla dzieci jest kilka - plac zabaw (duży i mały), świetlica (animacje i zajęcia gimnastyczne) i oddzielna sala telewizyjna (możliwość wypożyczenia dvd).     

W tym rodzinnym ośrodku są rodzinne posiłki – nie (jak zazwyczaj) dwa razy dziennie – a trzy razy. Śniadanie i kolacja w formie tzw. szwedzkiego stołu (codziennie inna tematyczna kolacja – dla dzieci zawsze niezawodna pizza z własnego pieca). Obiad podawany do stołu. Smacznie, domowo, urozmaicenie. Kuchnia otwarta na różne indywidualne dietetyczne życzenia, np. wegetariańskie, bezmleczne, itp. HIT – torebka lunchowa – po śniadaniu czekają na dzieci kanapki zapakowane w papierowe torebki – niezawodna przekąska przed obiadem na plaży.

Ogólnie – miejsce bardzo przyjazne rodzinie (co ciekawe – także rodzinie z psem). Właściwie stworzone dla rodziny. Spotkaliśmy tam takie, które wypoczywały w Magrze po raz 11!

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska