O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Marta Kuligowska

Powrót

Kompleks Wypoczynkowy "Arena Słońca", Łeba

Marta Kuligowska ocenia Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca

Hotel dla rodzin robiony przez rodzinę. Są na miejscu, dbają i doglądają wszystkiego. Szczególnie właściciel pan Wojtek…  Arena Słońca to hotel czynny od maja do września. Typowo rodzinny, położony w samym sercu tej nadmorskiej turystycznej miejscowości. Jeśli ktoś lubi klimat Łeby będzie mu się podobało. Rodzinne prowadzenie tego ośrodka powoduje, że w Arenie Słońca atmosfera jest domowa. Obiekt nie jest duży, położony jest ok 10-15 minut od plaży przy głównej, ale nie ruchliwej ulicy w Łebie. Pokoje są przestronne, szczególnie te w osobnej części w domkach/apartamentach. Do dyspozycji niewielki basen raczej tylko dla mniejszych dzieci, duży i bardzo fajny plac zabaw przy części restauracyjnej. Wielką atrakcją dla dzieci jest sala zabaw a raczej całe piętro rozrywki dla młodszych i starszych, ogromna sala wyposażona w kulki, gry planszowe, książki i filmy jest i bilard, ping pong, dosłownie wszystko dla małych i dużych.

Na miejscu 3 opiekunki/animatorki bogaty i różnorodny program atrakcji i zajęć dla dzieci przed- i popołudniowy. Było nocowanie dla wszystkich chętnych, moje dzieci były i bardzo im się podobało, poszły o 22 wróciły przed śniadaniem o 8:30 rano – nocowanie w stylu pidżama party, dzieci oglądały wspólnie film, bawiły się a potem poszły spać na materacach na sali zabaw. To był świetny pomysł o czym świadczyła duża frekwencja. Na pewno był to przyjemny  „oddech” dla niektórych rodziców w  trakcie urlopu. Urzekło mnie wspólne granie w piłkę nożną na pobliskim orliku, chłopcy byli zachwyceni grał też pan Wojtek - właściciel i jego synowie. Hotel jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o długość pobytu, nie trzeba brać turnusów tygodniowych, można rezerwować dowolną ilość dni. To ważne w dzisiejszych czasach i przy dzisiejszej niepewnej pogodzie. 

Zobacz relację

Hotel Haffner, Sopot

Marta Kuligowska ocenia Hotel Haffner w Sopocie

Znany i lubiany hotel w Sopocie,  który od dawna cieszy  się dobra opinią i na nią w pełni zasługuje. Latem jest wiele atrakcji dla dzieci. W sezonie jesienno – zimowym hotel bardziej przeznaczony jest dla klienta biznesowego, ale rodzina z dziećmi wtedy też nie zostanie „na lodzie”.

W Haffnerze na szczególną pochwałę zasługują śniadania, są wybitne! Przepyszne i bardzo różnorodne, lepszych chyba nigdzie nie spotkałam. To elegancki obiekt z dobrymi warunkami, fajnym dużym basenem z częścią relaksacyjną SPA, na basenie defibrylator, znakomicie wyposażona apteczka… Typowo hotelowe pokoje można połączyć i wtedy powstają przestronne apartamenty -  jest też ponad 20 pokoi rodzinnych. W pokojach dostaje się specjalne pudełka, w których są zestawy gier, kredki, blok rysunkowy, puzzle – to fajny pomysł, dzieci się bawią i zostawią te atrakcje dla kolejnych gości, ale mają zajęcie nawet gdy siedzą z rodzicami w pokoju. Od niedawna hotel ma swoją wydzieloną plaże (piechotą 5 minut), goście hotelowi, mają tam leżaki,  parasole chroniące przed słońcem, ręczniki plażowe i wygodę  w korzystaniu z plaży. Latem pełen luksus. W hotelu dla dzieci oprócz sali zabaw jest także kino wieczorne w sali telewizyjnej, do wypożyczenia rowery i wózki dziecięce.

 Haffner położony jest w sercu Sopotu,  ale na tyle z dala od zgiełku, że spokojnie można odpocząć… Ma to swoją cenę, bo nie jest to oferta tania, ale cena adekwatna do jakości. Polecam J

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska