O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Magdalena Łyczko

Powrót

Hotel Pałac Alexandrinum
 

Magdalena Łyczko  ocenia Hotel Pałac Alexandrium

Hotel położony jest w pięknym miejscu, gdzie można dużo spacerować, jeździć na wycieczki rowerowe (rowery również dla dzieci można wypożyczyć w hotelu), jest też piękny staw, który można podziwiać z okien hotelu. Niestety trudno do niego dotrzeć, ponieważ wszystkie bilbordy i drogowskazy prowadzą do restauracji hotelowej, której nazwa w żaden sposób nie łączy się z nazwą hotelu. Byliśmy przekonani, że hotel został odrestaurowany ze starego dworku, okazuje się, że zbudowano go od początku do końca. Pokoje są przestrzenne, łóżka - nawet dostawki - wyjątkowo wygodne. Czysto. Ciemny wystrój łazienki był absolutnym zaskoczeniem, ponieważ cały hotel jest jasny, przestrzenny i przytulny. Obsługa na najwyższym poziomie, na każdym etapie. Od pierwszego kontaktu na recepcji, poprzez kelnerów i pokojówki. W restauracji menu dziecięce, a w nim ulubiona pomidorowa i rosół. Spory kącik dla dzieci, z  książkami, puzzlami, kredkami (oczywiście w większości połamanymi), ale jak na prawdziwy wypoczynek z dzieckiem miałyśmy swój sprzęt :) Przed hotelem znajduje się duży plac zabaw, m.in. z hamakiem, trampoliną, piaskownicą, domkiem i wielką drewnianą skrzynią z zabawkami. W hotelu jest duży pokój zabaw z wszystkimi atrakcjami dzieci w różnym wieku. Dla najmłodszych zabawki rozwijające motorykę, dla większych lalki, samochody itp, dla najstarszych gry oraz dvd. W hotelu przez cały rok, w zależności od wydarzenia - dzień dziecka, Wielkanoc, czy święta Bożego Narodzenia - są specjalne pakiety, a także dedykowana opieka i animacje dla dzieci. Na basenie, brakuje kółek i rękawków. Miejsce idealne na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w miłym otoczeniu z fantastyczną obsługą. Na pewno tam wrócimy.

 

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska