O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Joanna Kryńska

Powrót

Skal Hotel****

Joanna Kryńska ocenia Skal Hotel
 
Pokonując ponad 500 km tablica Ustronie Morskie była dla nas i naszych Chłopców ( 5 i 2 l) jak brama do Raju. Stąd zaledwie jeden zakręt i prosta i jesteśmy na parkingu nowczesnego Skal Hotelu. Trafienie na miejsce nie wymaga specjalnej orientacji w terenie. Ogromnym plusem lokalizacji hotelu jest fakt, że tuż za nim jest park z którego w ciągu 1,5 minuty jesteśmy na plaży. Kochani rodzice niosący ze sobą na plaże wiaderka, łopatki, foremki , kocyki, koła i ciągnący wózek -wiecie o czym mówię - taką trasę można pokonać bez problemu.
 
W czasie meldowania się w hotelu wszystko przebiega bardzo sprawnie i miło. Dzieci przez obsługę witane są misiem przytulanką.    Informacja o tym, że na parterze czeka na nich pokój zabaw ( 24 h) wywołuje szczery uśmiech na twarzach i dzieci i rodziców. Szybka sprawna informacja o tym co proponuje hotel, co jest w okolicy i odesłanie z każdym problemem właśnie tu na recepcje daje klientowi potrzebny spokój.
 
Mieszkaliśmy na parterze, pokoje są przestronne , nowe, czyste , utrzymane w nowoczesnym stylu z przestronną, częściowo przeszkloną w stronę sypialni łazienką. Na gości czekają świeże owoce na stole i butelka lokalnego cydru. Na stole ważne informacje o tym co się dzieje w najbliższych dniach w hotelu i z czego jeszcze klient może skorzystać. Bardzo cenne, dzięki temu nie przegapiliśmy nauki pieczenia pizzy i cyrku, bez męczenia zwierząt. Pokój zadowoli i dorosłych i dzieci zupełnie. Nasi Chłopcy spali w łóżeczku dziecięcym o które dodatkowo poprosiliśmy i  iście królewskim łożu przygotowanym dla 5 latka.
Łazienka jest bardzo przestronna, utrzymania w nowoczesnym stylu (drewno , bieli i szkło. Zero progów o które dzieci mogą się potknąć , podłoga która mimo mokrych stop nie pozwoli na upadek-cenne przy Maluszku .
Obsługa hotelu udziela wszelkich informacji dotyczących najbliższej apteki czy lekarza. Wiadomo na wakacjach to bardzo cenne .
Rozrywka to temat rzeka. Pokój zabaw po prostu znakomity.  Przestronny , świetnie wyposażony, animatorka Pani Paulina nie pozwala się nudzić dzieciom od rana. My np robiliśmy ludzki z piasku i kleju, zabawki z kubeczków , graliśmy w karty , szachy , tańczyliśmy , robiliśmy pejzaże z muszelek -nudy zero. We wtorek dzieci uczyły się przygotania pizzy od podstaw , w środę przed hotelem był cyrk. Podobne rozrywki wypełniają tydzień nawet jeśli ktoś nie trafi z pogodą.
W restauracji specjalnej talerze i sztućce dla dzieci i co bardzo cenne również miejsce do zabawy. Statek ze sterem i kącik do malowania, pomysłowe i przyciągające dzieci . Posiłki smaczne , urozmaicone i dla dzieci i dla dorosłych .
Przebieg dokonywanej rezerwacji szybki i sprawny, dla gości po dłużej podróży to bezcenne.
Hotel to zawsze obsługa. To zawsze ludzie . Tu bardzo mili , służący informacje i spontaniczni a to bardzo cenne żeby nie czuć się tylko "per klientem "
Ogólne wrażenie z wizyty bardzo dobre. Ogromnym plusem hotelu jest lokalizacja, bardzo blisko morza. Styl i nowoczesność hotelu tez przyciąga.
Jeśli mielibyśmy powtórnie pokonać tak długa trasę wybralibyśmy właśnie ten hotel.
Zobacz relację

Hotel Europa**** w Starachowicach

Joanna Kryńska - Marzec ocenia Hotel Europa

Pograniczne gór Świętokrzyskich - Starachowice. Każdy kto zmierza właśnie tu i chce chwile tu zostać, zdecydowanie musi wziąsc pod uwagę Hotel Europa. Nie sposób go nie zauważyć, jest bardzo dobrze usytuowany praktycznie na wjeździe do miasta, do tego jest duży tym samym bardzo zauważalny. Parking pomieści chętnych zatrzymać się właśnie tu.

Tak zachęceni wchodzimy do środka, miła Pani od razu zagaduje dzieci i pyta, jak minęła podróż. Przy recepcji ciągle kręcą się goście hotelowi. Poinformowani o tym jakie atrakcje czekają tu na każde dziecko idziemy do pokoju. Choć hotel jest naprawdę duży nikt tu nie zbłądzi. Sam pokój robi bardzo dobre wrażenie. Czysto, świeżo i nowocześnie i przejrzyście. łóżko dla młodszego synka i praktycznie łóże dla rodziców i starszego pięcioletniego synka. Łazienka dostosowana do potrzeb naszych malców (5 lat i 1,5), i oczywiście naszych.

Każda Mama małego dziecka doskonale mnie zrozumie jak ważny jest bezpieczny pobyt w hotelu. W Europie tak jest - apteczki informacja o lekarzu czy aptece od ręki, do tego bardzo bezpieczne pokoje zabaw - specjalne wykładziny w pokoju, bezpieczne zabawki. Jednym słowem dziecko bawi się spokojnie a rodzice z przyjemnością na to patrzą:)

Rozrywka dla dzieci w tym hotelu to temat rzeka. Dwa bardzo dobrze wyposazone pokoje zabaw z bliską łazienką. Wszelkie możliwe zabawki dla malców, a nasz starszy 5 letni syn też się nie nudził; dla starszych gry komputerowe, muzyka, filmy, a dla miłośników sportu i małych, i dużych - świetny basen z brodzikiem i siłownia.

Restauracja z kartą dla dzieci, są też odpowiednie sztućce i talerze, dania dla wszystkich wybrednych maluchów i jeszcze ten domek zabaw na środku restauracji, czyli dziecko zje i wcale nie chce stąd wychodzić, po prostu bawi się, a rodzic w końcu ma okazje dokończyć swój obiad.

Obsługa hotelowa doskonale czuje klienta -  to ważne szczególnie gdy dzieci zmęczone po podróży nie mają już cierpliwości. Pani z recepcji wszystko w telegraficznym skrócie nam wyjaśniła. Przy kolejnych spotkaniach dowiedzieliśmy się tez o atrakcjach w regionie. 

Hotel Europa to dobre miejsce na odpoczynek w Starachowicach, pod każdym względem robi dobre wrażenie. Hotelowe Spa zachęca tak, że można stąd nie wychodzić; warto tu przyjechać, i na pewno wrócić!

Zobacz relację

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska