O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Joanna Kryńska

Powrót

Skal Hotel****
 

Joanna Kryńska ocenia Skal Hotel
 
Pokonując ponad 500 km tablica Ustronie Morskie była dla nas i naszych Chłopców ( 5 i 2 l) jak brama do Raju. Stąd zaledwie jeden zakręt i prosta i jesteśmy na parkingu nowczesnego Skal Hotelu. Trafienie na miejsce nie wymaga specjalnej orientacji w terenie. Ogromnym plusem lokalizacji hotelu jest fakt, że tuż za nim jest park z którego w ciągu 1,5 minuty jesteśmy na plaży. Kochani rodzice niosący ze sobą na plaże wiaderka, łopatki, foremki , kocyki, koła i ciągnący wózek -wiecie o czym mówię - taką trasę można pokonać bez problemu.
 
W czasie meldowania się w hotelu wszystko przebiega bardzo sprawnie i miło. Dzieci przez obsługę witane są misiem przytulanką.    Informacja o tym, że na parterze czeka na nich pokój zabaw ( 24 h) wywołuje szczery uśmiech na twarzach i dzieci i rodziców. Szybka sprawna informacja o tym co proponuje hotel, co jest w okolicy i odesłanie z każdym problemem właśnie tu na recepcje daje klientowi potrzebny spokój.
 
Mieszkaliśmy na parterze, pokoje są przestronne , nowe, czyste , utrzymane w nowoczesnym stylu z przestronną, częściowo przeszkloną w stronę sypialni łazienką. Na gości czekają świeże owoce na stole i butelka lokalnego cydru. Na stole ważne informacje o tym co się dzieje w najbliższych dniach w hotelu i z czego jeszcze klient może skorzystać. Bardzo cenne, dzięki temu nie przegapiliśmy nauki pieczenia pizzy i cyrku, bez męczenia zwierząt. Pokój zadowoli i dorosłych i dzieci zupełnie. Nasi Chłopcy spali w łóżeczku dziecięcym o które dodatkowo poprosiliśmy i  iście królewskim łożu przygotowanym dla 5 latka.
Łazienka jest bardzo przestronna, utrzymania w nowoczesnym stylu (drewno , bieli i szkło. Zero progów o które dzieci mogą się potknąć , podłoga która mimo mokrych stop nie pozwoli na upadek-cenne przy Maluszku .
Obsługa hotelu udziela wszelkich informacji dotyczących najbliższej apteki czy lekarza. Wiadomo na wakacjach to bardzo cenne .
Rozrywka to temat rzeka. Pokój zabaw po prostu znakomity.  Przestronny , świetnie wyposażony, animatorka Pani Paulina nie pozwala się nudzić dzieciom od rana. My np robiliśmy ludzki z piasku i kleju, zabawki z kubeczków , graliśmy w karty , szachy , tańczyliśmy , robiliśmy pejzaże z muszelek -nudy zero. We wtorek dzieci uczyły się przygotania pizzy od podstaw , w środę przed hotelem był cyrk. Podobne rozrywki wypełniają tydzień nawet jeśli ktoś nie trafi z pogodą.
W restauracji specjalnej talerze i sztućce dla dzieci i co bardzo cenne również miejsce do zabawy. Statek ze sterem i kącik do malowania, pomysłowe i przyciągające dzieci . Posiłki smaczne , urozmaicone i dla dzieci i dla dorosłych .
Przebieg dokonywanej rezerwacji szybki i sprawny, dla gości po dłużej podróży to bezcenne.
Hotel to zawsze obsługa. To zawsze ludzie . Tu bardzo mili , służący informacje i spontaniczni a to bardzo cenne żeby nie czuć się tylko "per klientem "
Ogólne wrażenie z wizyty bardzo dobre. Ogromnym plusem hotelu jest lokalizacja, bardzo blisko morza. Styl i nowoczesność hotelu tez przyciąga.
Jeśli mielibyśmy powtórnie pokonać tak długa trasę wybralibyśmy właśnie ten hotel.
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska