O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła - Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk

Powrót

Pałac Mała Wieś
 

Pałac Mała Wieś znajduje się niedaleko Grójca, około 50 km od Warszawy, a dojazd  jest dobrze oznakowany. Kompleks hotelowy położony obok "największego sadu Europy",składa się z kilku osobnych budynków.

Główny budynek to Spichlerz, w którym z wielkim staraniem i smakiem urządzono 21 pokoi. W czterech przypałacowych oficynach znajdziemy 16 apartamentów, które wykończono w niezwykle eleganckim pałacowym stylu z dbałością o najmniejsze szczegóły. Na najbardziej wymagających gości czeka Apartament Książęcy w Pałacu z piękną łazienką o imponujących rozmiarach.

       Przy meldunku każdy gość otrzymuje mapę na której zaznaczono i opisano wszystkie hotelowe obiekty i atrakcje, co ułatwia zwiedzanie całego terenu. Dla każdego dziecka jako prezent powitalny,przygotowano kolorowankę z historią Pałacu.

   Wszystkie hotelowe pokoje utrzymane są w absolutnej czystości i mogą być doposażone w udogodnienia dla rodziców z małymi dziećmi. Na życzenie możemy otrzymać łóżeczko turystyczne, przewijak, zabezpieczenia kontaktów, podgrzewacz do butelek i wiele innych. W łazience także panuje absolutny porządek, a do jej wyposażenia możemy otrzymać min. podstawkę do umywalki, matę antypoślizgową, wanienkę, nakładkę na sedes itp.

Kolejny budynek to Stara Wozownia, w której znajduje się restauracja.

W niezwykle eleganckim wnętrzu, utrzymanym w pałacowej atmosferze także nie zapomniano o najmłodszych. W menu przewidziano dla nich kilka pozycji,które mogą spożyć korzystając z dziecięcych fotelików, bezpiecznych sztućców, śliniaków itp. Z okien restauracji widać  plac zabaw dla dzieci,więc rodzice podczas posiłku mogą obserwować swoje pociechy. Na terenie mamy do dyspozycji także herbaciarnię i winiarnię.

   Centralną część kompleksu stanowi XVIII wieczny Pałac, otoczony przepięknie zaprojektowanymi ogrodami,którego wnętrza możemy podziwiać z przewodnikiem w każdą sobotę,niedzielę oraz święto. Kikadziesiąt metrów dalej stoi  Nowa Oranżeria nawiązująca architektonicznie do otoczenia.Wewnątrz znajdują się dwie piękne,ogromnme sale bankietowe,również z widokiem na ogród.

      Hotel stoi w otoczeniu 30 hektarów terenów zielonych,jest tu mnóstwo miejsca do spacerów w Parku Romantycznym,w którym imponuje starodrzew. Mamy też staw z pomostem i możliwością wypożyczenia łódki, oraz specjalnie przygotowane miejce na ognisko. Po długim spacerze możemy odpocząć na leżakach lub hamakach rozwieszonych wokół stawu.  

Aktywni goście mają tu dużo miejsca do biegania lub mogą  wypożyczyć rowery zarówno dla dorosłych jak i tych najmłodszych.

Pałac Mała Wieś posiada wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi,a do tego wciąż się rozwija,jego mocne strony to miła obsługa,pyszna kuchnia i historia zatopiona w zieleni. Jeśli do tego dodamy basen i SPA, które są w budowie, to sukces murowany. 

                                                            

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska