O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Tajemniczy gość

Powrót

Pensjonat Burkaty, Białka Tatrzańska
 

Marcin Mazurkiewicz ocenia Pensjonat Burkaty, Bukowina Tatrzańska

Lokalizacja i dojazd obiektu

Białka Tatrzańska to urokliwa wieś podhalańska, która w lecie zachęca do wycieczek górskich, w zimie do szusowanie na nartach po pobliskich stokach, a przez cały rok do kąpieli w lokalnych wodach termalnych. Infrastruktura i widoki zadowolą nawet największych malkontentów.

Świetnym miejscem odpoczynku i bazą wypadową do tych wszystkich atrakcji jest przytulny Pensjonat Burkaty prowadzony przez … rodzinę Burkat. Pensjonat usytuowany jest w centrum Białki Tatrzańskiej, nad szumiącym potokiem Białka i tuż przy głównej drodze. Stąd już tylko mały spacer do wyciągu na Kotelnicę Białczańską i do Term Bania. Przed obiektem znajduje się duży i wygodny parking dla samochodów.

Ogólna ocena pokoju – dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Pensjonat zaskakuje jakością i dbałością o detale. Bardziej sprawia wrażenie przytulnego domu góralskiego niż obiektu hotelowego. Pensjonat dysponuje wygodnymi pokojami rodzinnymi o różnej wielkości. Pokoje są czyste, dobrze umeblowane (2 szafy!) i przestronne. Na życzenie hotel dostarcza bezpłatnie wszelkie dodatkowe wyposażenie dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi.

Ogólna ocena łazienki - dostosowanie do potrzeb dzieci i rodziców

Łazienka jest czysta i duża. Miło zaskakuje sporo miejsca na przybory toaletowe i mocne wieszaki na ręczniki. Tak jak w przypadku pokoi – hotel dostarcza bezpłatnie wszelkie niezbędne dodatkowe wyposażenie dla rodzin z małymi dziećmi.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Właściciele przywiązują dużo uwagi do bezpieczeństwa gości, w tym najmłodszych. W miejscach wymagających szczególnej uwagi rodziców zamieszczono czytelne tabliczki ze stosownym opisem. To bardzo pomaga. W oknach balkonowych zamocowano blokady uniemożliwiające małym dzieciom na ich samodzielne otwarcie.    

Rozrywka – jaka i dla jakich dzieci (wiek, grupy wiekowe)

O rozrywce trzeba powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi mogą korzystać z sali zabaw (basen z kulkami, zjeżdżalnie, klocki, książeczki, gry planszowe, filmy DVD) i ogrodzonego, zewnętrznego placu zabaw z trampoliną, nieco starsi z sali sportowej (ping-pong, piłkarzyki, cymbergaj, x-box) i zewnętrznej siłowni, a wszyscy z plaży, leżaków, boiska do siatkówki i mini piłki nożnej. Wieczorem warto odwiedzić kręgielnię i świetnie zaopatrzony bar z drinkami dla dzieci i dorosłych. Jest co robić!

Oferta restauracyjna dla dzieci

Restauracja to dopełnienie całości. Szybko, smacznie i dużo … czyli po góralsku. Pensjonat serwuje obfite śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje w formie zestawów lub dań z karty. I do tego kelnerki w strojach regionalnych z cierpliwością wysłuchujące zachcianek najmłodszych. W wolnej chwili warto też odwiedzić – znajdująca się opodal – rodzinną cukiernię z domowymi lodami.

Przebieg dokonywania rezerwacji, meldowania się i wymeldowania

Sprawy meldunkowe przebiegają sprawnie i bez zbędnej zwłoki. W recepcji są kredki i rysowanki dla najmłodszych. Winda tuż koło recepcji pomaga w transporcie bagaży.  

Poziom obsługi hotelowej w perspektywie rodziny z dziećmi

Załoga pensjonatu jest bardzo dobrze przygotowana do obsługi rodzin z dziećmi. Widać tu „oko” i  zaangażowanie właścicieli. W wielu miejscach można znaleźć listę udogodnień oferowanych w hotelu oraz informację o okolicznych atrakcjach. We wtorki i czwartki organizowane są animacje dla dzieci, a na życzenie grille i ogniska,  

Ogólne wrażenia z wizyty

Pensjonat Burkaty to miejsce inne. Długo się zastanawialiśmy dlaczego? Otóż Pensjonat Burkaty to bardziej dom rodzinny, który otwiera szeroko drzwi swoim gościom i pozwala im czuć domową atmosferę. Mimo krótkiego pobytu wyjeżdżaliśmy wypoczęci i zrelaksowani. Serdecznie polecamy!  

Uwagi – jeśli są

Brak

Czy chcielibyśmy tam wrócić ponownie?

Chętnie tu wrócimy, ale tym razem zimą, aby poznać obiekt z innej strony.

 
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska