Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News Inauguracja IX edycji HPR w Olandii Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Tajemniczy gość

Powrót

Hotel Haffner, Sopot
 

Marta Kuligowska ocenia Hotel Haffner w Sopocie

Znany i lubiany hotel w Sopocie,  który od dawna cieszy  się dobra opinią i na nią w pełni zasługuje. Latem jest wiele atrakcji dla dzieci. W sezonie jesienno – zimowym hotel bardziej przeznaczony jest dla klienta biznesowego, ale rodzina z dziećmi wtedy też nie zostanie „na lodzie”.

W Haffnerze na szczególną pochwałę zasługują śniadania, są wybitne! Przepyszne i bardzo różnorodne, lepszych chyba nigdzie nie spotkałam. To elegancki obiekt z dobrymi warunkami, fajnym dużym basenem z częścią relaksacyjną SPA, na basenie defibrylator, znakomicie wyposażona apteczka… Typowo hotelowe pokoje można połączyć i wtedy powstają przestronne apartamenty -  jest też ponad 20 pokoi rodzinnych. W pokojach dostaje się specjalne pudełka, w których są zestawy gier, kredki, blok rysunkowy, puzzle – to fajny pomysł, dzieci się bawią i zostawią te atrakcje dla kolejnych gości, ale mają zajęcie nawet gdy siedzą z rodzicami w pokoju. Od niedawna hotel ma swoją wydzieloną plaże (piechotą 5 minut), goście hotelowi, mają tam leżaki,  parasole chroniące przed słońcem, ręczniki plażowe i wygodę  w korzystaniu z plaży. Latem pełen luksus. W hotelu dla dzieci oprócz sali zabaw jest także kino wieczorne w sali telewizyjnej, do wypożyczenia rowery i wózki dziecięce.

 Haffner położony jest w sercu Sopotu,  ale na tyle z dala od zgiełku, że spokojnie można odpocząć… Ma to swoją cenę, bo nie jest to oferta tania, ale cena adekwatna do jakości. Polecam J

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska