O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Kapituła

Katarzyna Białek

Katarzyna Białek

Katarzyna - mama, Piotr - tata, Pola - ich wspólne szczęscie.

Mama najwięcej czasu spędza w pracy, bo podbija świat produkując swój ulubiony program podróżniczy w TVN, a tata - na Politechnice Warszawskiej, gdzie uczy studentów. Oboje zas najchętniej czas spędzają z Polą.

Mama relaksuje się ćwicząc jogę, tata - biegając maratony, wszyscy troje: jeżdżąc na nartach.

Zobacz relacje z hoteli Katarzyna Białek
Ewa Błażejowska

Ewa Błażejowska

Żona wspaniałego męża i mama dwóch cudownych córek (18 i 14), zespołowo uwielbiają wspólne górskie wędrówki. Zawodowo prawnik, wspólnik spółki radców prawnych (www.bnlegal.pl). Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie nieruchomości, zamówień publicznych oraz ochronie danych osobowych. Prowadzi też sprawy z prawa pracy.

Zobacz relacje z hoteli Ewa Błażejowska
Anna Bukowska

Anna Bukowska

Z wykształcenia wiolonczelistka, obecnie Kierownik Marketingu w Wydawnictwie Zielona Sowa specjalizującym się w książkach dla dzieci – tych najmniejszych, małych i dużych (http://www.zielonasowa.pl/). Prywatnie  - mama 9-letniej Marysi i zapalona narciarka.
 

Zobacz relacje z hoteli Anna Bukowska
Marcin Celejewski

Marcin Celejewski

Razem z żoną Moniką od lat podróżują wspólnie z dziećmi po całym świecie. Dzięki tym doświadczeniom wie, jak bardzo istotną rolę odgrywa komfort podczas podróży całą rodziną. Prywatnie dumny tata dwóch uroczych urwisów: Maksa i Mikołaja.

Zobacz relacje z hoteli Marcin Celejewski
Józef Michał Chlabicz

Józef Michał Chlabicz

Tata małej Marysi i nastoletniego Maksa. W kapitule od początku, zawodowo od ponad 20 lat dziennikarz newsowy. Właściciel i redaktor naczelny wydawnictwa Oficyna 4eM. Hobbistycznie, trener, starający się uczyć ludzi, jak dobrze komunikować otoczeniu siebie lub swoją firmę. Wieczny chłopiec, który często zapomina, że „czterdzieści lat minęło“. Wolne chwile spędza na treningach crossfitu. Lubi podróżować z rodziną, ale nie obce mu też są chwile, spędzone w fotelu z dobrą książką. 

Zobacz relacje z hoteli Józef Michał Chlabicz
Beata Cholewińska

Beata Cholewińska

Prezenterka i dziennikarka kanału informacyjnego Polsat News. Prowadząca program poranny na antenach TV Polsat i Polsat News. Jako reporterka, najczęściej zajmuje się tematyką sportową i społeczną. Wcześniej związana z programem "Interwencja" W mediach pracuje od 2003 roku. Z wykształcenia tłumacz języka włoskiego. Mama 15 letniej Julci.

Zobacz relacje z hoteli Beata Cholewińska
Marcin Cholewiński

Marcin Cholewiński

Współtwórca kanału informacyjnego i szef anteny Polsat News. Od 2000 roku dziennikarz, prezenter, producent i wydawca głównego wydania serwisów informacyjnych TV Polsat. Karierę w mediach rozpoczął jako dziennikarz i prezenter TVN. Wcześniej był piłkarzem Widzewa Łódź, Wisły Kraków i młodzieżowej reprezentacji Polski. Dumny tata, słodziutkiej Julii.

Zobacz relacje z hoteli Marcin Cholewiński
Adrian Furgalski

Adrian Furgalski

Z wykształcenia politolog. Przez kilka lat zajmował się polityką. Przypadek właściwie sprawił wtedy, że trafił do gabinetu ministra transportu. Od tej pory transport właśnie i infrastruktura nie mają przed nim tajemnic. Wiceprezes Zarządu Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Przewodniczący Zarządu Forum Kolejowego Railway Business Forum – związku ponad 100 największych pracodawców na rynku transportu szynowego, zatrudniających ponad 150 tys. pracowników. Z pasją pisze i komentuje w mediach sprawy swojej branży. Od kilku lat swoją transportową pasją dzieli się także ze studentami podczas wykładów w Szkole Głównej Handlowej.

Zobacz relacje z hoteli Adrian Furgalski
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk

Znana i ceniona aktorka teatralna i filmowa oraz najprzystojniejszy aktor i zaangażowany tata. Obecnie bohaterka serialu NA WSPÓLNEJ, on od niedawna również bohater serialu NA WSPÓLNEJ. Rodzice 15 letniej Marysi, która od 6 miesiąca życia podróżuje z rodzicami i mieszkała w hotelach, ponieważ mama długo karmiła ja piersią.

Zobacz relacje z hoteli Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Elwira Gross - Gołacka

Elwira Gross - Gołacka

Prywatnie mama 14-letniej Zośki z charakterem. W wolnych chwilach biega i próbuje windsurfingu.

Zobacz relacje z hoteli Elwira Gross - Gołacka
Agnieszka Górniakowska

Agnieszka Górniakowska

Żona Tomka, mama siedmioletniego Miłosza i najmłodszego członka Kapituły maleńkiego Tobiasza (rocznik 2015). Zawodowo dziennikarka Telewizji Polskiej. W TVP INFO przygotowuje i prowadzi serwisy informacyjne i wieczorną Panoramę Dnia. W TVP Historia rozmawia z gośćmi na tematy bieżące i historyczne w publicystycznym programie Cafe Historia. Propagatorka zdrowego stylu życia. Autorka poradnika o odżywianiu niemowląt i małych dzieci "Zdrowy Start".

Autor zdjęcia: Adam Charuk.

Zobacz relacje z hoteli Agnieszka Górniakowska
Krystyna Hairulin i Misza Hairulin

Krystyna Hairulin i Misza Hairulin

Krystyna Steczkowska Hairulin ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. Zawodowo –  koncertująca skrzypaczka. Amatorsko - pisze wiersze i opowiadania. Autorka tekstów ( kilku) na płytach  J. Steczkowskiej’’ min.’’ Puchowe kołysanki” i tomiku wierszy.

Grała i śpiewała w zespole siostry, ale również w zespołach rockowych, Filharmonii; nagrywała muzykę do filmów, a po studiach ruszyła na turne po Europie z Irlandzką grupą taneczno- muzyczną GALEFORCE DANCE jako solistka. Dziewięć lat związana z programem „Maraton Uśmiechu”, który ubarwiała muzycznie wraz z mężem Miszą Hairulin (www.miszahairulin.com), kompozytorem muzyki do tegoż i wielu innych programów telewizyjnych. Misza stworzył muzykę do filmów TESTOSTERON T. Koneckiego i JUTRO IDZIEMY DO KINA  M. Kwiecińskiego. Poza tym to kontrabasista i wspaniały kucharz.

Obecnie mieszkają w okolicach Warszawy z dwójką dzieci.

Zobacz relacje z hoteli Krystyna Hairulin i Misza Hairulin
Violetta Hamerska

Violetta Hamerska

Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i jej pomysłodawczyni. Od 25 lat związana z branżą hotelową i turystyczną - www.violettahamerska.pl

Prywatnie mama dwójki dorosłych już dzieci, pasjonatka podróży oraz miłośniczka jazzu, dobrej literatury i smacznej kuchni. Wyznaje zasadę: "Żyj i pozwól żyć innym… jak chcą."

Zobacz relacje z hoteli Violetta Hamerska
Magdalena Klimkowska

Magdalena Klimkowska

Dziennikarka, redaktorka, mama. 
Aktualnie redaktorka naczelna największego portalu dla kobiet - polki.pl
Od kilkunastu lat mama Kacpra i Jagody. Od samego początku w kapitule HPR.
Surowa w ocenach hoteli. Uważa, że złej jakości frytki, nuggetsy i słodkie napoje nigdy nie powinny trafić do kids menu. Od bardzo drogich zabawek woli personel, który naprawdę lubi dzieci.
 

Zobacz relacje z hoteli Magdalena Klimkowska
Olga Kostrzewska-Cichoń

Olga Kostrzewska-Cichoń

Dziennikarka, szkoleniowiec, doradca biznesowy, mama dwóch córek; 12 - letniej Karoliny i 2 - letniej Kaliny. Pracowała w Faktach TVN, TVN 24 i TVN Style. Obecnie prowadzi szkolenia miękkie z zakresu autoprezentacji i prezentacji oraz budowy marki osobistej. Nadzoruje także projekty związane z kreowaniem wizerunku w internecie, buduje strategie w Social Media oraz doradza w obszarach związanych z efektywnym zarządzaniem. Posiada certyfikat starszego trenera na poziomie 5. EQF Europejskich Ram Kwalifikacji.

 

Zobacz relacje z hoteli Olga Kostrzewska-Cichoń
Monika Krajewska

Monika Krajewska

Przede wszystkim mama, później przedsiębiorca. Ze swoim czternastoletnim dziś synem podróżuje po Polsce i świecie od jego najmłodszych lat. Wychowała się na opowieściach o dalekich podróżach swojej Mamy, która służbowo jeździła do dalekich krajów Maghrebu, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, a także na ówczesny Zachód Europy i do USA. Swoją miłość do podróży i znajomość innych kultur wykorzystywała również w pracy zawodowej, m.in. będąc odpowiedzialną za relacje międzynarodowe polskiej Administracji Podatkowej. Od dziesięciu lat prowadzi własny biznes (agencję PR oraz firmę doradczą dla samorządów), co pozwala jej na zarządzanie swoim czasem i zwiedzanie najdalszych oraz tych bliższych zakątków świata. Nie wyobraża sobie jednak wakacji bez spędzenia kilku dni z synem nad polskim morzem.

Zobacz relacje z hoteli Monika Krajewska
Joanna Krombholz - Zabielska

Joanna Krombholz - Zabielska

Kobieta przedsiębiorcza i optymistyczna, woli działać niż mówić. Kierowała wieloma projektami; założycielka Akademii EDUKADO (miejsca stworzonego dla rozwoju najmłodszych dzieci i wspierania rodziców). Zafascynowana innowacjami i oddolnymi zmianami w procesie edukacji, jest trenerem metodyki Design Thinking oraz Odysei Umysłu.

Prywatnie mama Poli (rocznik 2003), Leny (2007) oraz Niny (2011). Zapalona podróżniczka, nie lubi „wycieczek zorganizowanych”, więc „od zawsze” jeździ z plecakiem. Z mężem i dziećmi odwiedza dalekie kraje – od USA, Wenezueli, po Chiny i Indonezję. Z całą rodziną marzą o długiej podróży dookoła świata.

Zobacz relacje z hoteli Joanna Krombholz - Zabielska
Joanna Kryńska

Joanna Kryńska

Na zdjęciu my - Joanna Kryńska, mój mąż Tomek Marzec i nasz Franek Marzec, a w brzuchu jeszcze jeden chłopczyk :) A wiec o mnie ...
Po pierwsze mama.. :) co mnie niezmiernie cieszy! Z milości do męża - żona, a z zamiłowania do pracy - dziennikarka. Godzę te role bez problemu - i chyba nigdy sie nie nudzę. Robie to, co kocham - z TVN24 jestem związana od 9 lat. Z Frankiem i Tomkiem, a wkrótce też Jasiem sprawdzamy, które miejsca są naprawdę przyjazne rodzinie!

 

Zobacz relacje z hoteli Joanna Kryńska
Marta Kuligowska

Marta Kuligowska

Dziennikarka TVN24. Jednak o pracy potem – jestem przede wszystkim mamą. Urodzenie bliźniąt Helenki i Franciszka /rocznik 2007/ to była najważniejsza i najpiękniejsza chwila mojego życia. Bycie mamą i dziennikarką  wypełnia cały mój dzień, na nic innego praktycznie nie ma czasu…

Od poniedziałku do piątku wstaję przed 4:00. Prowadzę serwisy we „Wstajesz i wiesz“ w TVN24. Kończę pracę przed 11:00 i wtedy mam chwilę dla siebie… biegam, czytam, chodzę do kina, bo dzieci są wtedy w przedszkolu. Obowiązkowo w ciągu dnia mam drzemkę,  śpię 14:00 -16:00. To dla mnie święte godziny, potem jestem z dziećmi…. Tryb życia zwariowany, ale kocham to co robię. Kocham też podróżować i pokazywać moim dzieciom świat… Od tego obok domu, po ten egzotyczny.

Zobacz relacje z hoteli Marta Kuligowska
Arkadiusz Lewenko

Arkadiusz Lewenko

Szczęśliwy tata dwójki dzieci: córki Natalii (12 lat) i syna Pascala (7 lat), które wychowuje wraz z ukochaną żoną Justyną. Z wykształcenia ekonomista, swego czasu dziennikarz sportowy, a obecnie odpowiedzialny za rozwój biznesu TRILUX w Polsce. Pasjonat czynnego uprawiania sportu (bieganie, pływanie, turystyka górska).

Zobacz relacje z hoteli Arkadiusz Lewenko
Leszek Lichota

Leszek Lichota

Aktor, szczęśliwy ojciec dwójki żywiołowych podróżników Nataszki i Kajtka. Miłośnik snookera i niekontuzjogennych sportów ;)

Zobacz relacje z hoteli Leszek Lichota
Grzegorz Łabędziewski

Grzegorz Łabędziewski

Dziennikarz z wieloletnim stażem (TVN, TVP, TV PULS). Wydawca, reżyser, reporter, producent programów telewizyjnych, m.in. „Magazyn Ekspresu Reporterów”, „Kontakt”, „Barwy Życia”, „Studio TTV”. Autor tekstów dla „Polska The Times” i „Malemen”. Obecnie Wydawca programu „Świat się kręci” TVP1. Mąż dziennikarki Patrycji Redo – Łabędziewskiej.

Zobacz relacje z hoteli Grzegorz Łabędziewski
Magdalena Łyczko

Magdalena Łyczko

W dzieciństwie marzyła o karierze baletnicy, potem chciała studiować chemię, w rezultacie skończyła dziennikarstwo. Pracowała w m.in. w Teleexpressie i Dzień Dobry TVN, dwutygodniku „Gala” oraz Onecie. Obecnie jest właścicielką i wydawcą portalu life - stylowego dla rodziców zaradna-mama.pl. Jej pasją jest projektowanie wnętrz. Mama 3, 5 letniej Poli.

Zobacz relacje z hoteli Magdalena Łyczko
Maciej Mazurkiewicz

Maciej Mazurkiewicz

Szczęśliwy mąż i ojciec trzech synów. Społecznie współtwórca ogólnopolskiego projektu edukacyjnego w ramach Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny „Sternik”. Zawodowo w firmie Edutel produkuje i sprzedaje nowoczesne narzędzia IT dla edukacji i hotelarstwa. Stworzył pierwszą polską podłogę interaktywną Magiczny Dywan (www.edywan.eu).  
Prywatnie interesuje się sportem, w wolnych chwilach gra w siatkówkę. Lubi rozwiązywać krzyżówki, raz do roku czyta „Potop”.

Zobacz relacje z hoteli Maciej Mazurkiewicz
Szymon Miszewski

Szymon Miszewski

Absolwent wydziałów Elektrotechniki i Automatyki oraz Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Aktualnie zawodowo związany z przemysłem morskim - manager w Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A. Mąż Aleksandry Woźniak. Dumny tata dwóch córek.

 

Zobacz relacje z hoteli Szymon Miszewski
Odeta Moro

Odeta Moro

Od 10 lat Prezes Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo organizującej kampanię "Szczęśliwe Dziecko Szczęśliwa Mama". Przez lata działalności w ramach kampanii Fundacja bezpłatnie przebadała i wyedukowała tysiące kobiet. Od trzech lat prowadzi program "Mama w szkolnej Ławce" umożliwiający nastoletnim mamom lepszy start. Oprócz szerokiej działalności wydawniczej z wielką chęcią partneruje Kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie. Od piętnastu lat związana z telewizją. Mama jedenastoletniej Sonii, dorastającej z kapitułą co daje jej tytuł degustatora życia hotelowego:)))))

 

Zobacz relacje z hoteli Odeta Moro
Czesław Mozil

Czesław Mozil

Polski emigrant wychowany w Danii. Zakochany w kraju gdzie się urodził, czyli w Polsce. Nie ma miasteczka dużego lub małego, w którym nie koncertował od momentu jego powrotu do Polski w 2008 i nieustannie jest w trasie. Koncertuje wspólnie ze swoimi duńskimi przyjaciółmi w zespole Czesław Śpiewa. www.facebook.com/czeslawspiewa. Jego dziecko to firma odzieżowa dla dzieci www.czesiociuch.pl które tworzy wspólnie z Dorotą Zielinską. www.facebook.com/czesiociuch. Dla całej generacji młodego pokolenia jest znany jako Bałwanek Olaf w animowanym filmie Disneya "Kraina Lodu".

 

Zobacz relacje z hoteli Czesław Mozil
Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Mama 11 letniej Karoliny, 4 letniej Jadzi i 2 miesiecznego Józka. Miłośniczka gotowania (swoje przepisy prezentuje m.in. w porannym DDTVN), współautorka książek kulinarnych, blogerka  (www.monika-mrozowska.pl), felietonistka. Pasją do podróżowania od najmłodszych lat próbuje zarazić swoje córki, które na swoim koncie mają już, i spanie w ekskluzywnych hotelach, i przytulnych pensjonatach, pachnących domowym jedzeniem agroturystykach, przyczepach campingowych pełnych pająków oraz... przeciekających namiotach...

Zobacz relacje z hoteli Monika Mrozowska
Mgr Iwona Osiecka

Mgr Iwona Osiecka

Mama dwóch wysportowanych synów; fizjoterapeutka, zwolenniczka rozwiązywania problemów ruchowych i wszelkich innych przyjaznymi sposobami. Dzięki takiemu podejściu wizyta w poradni  PROMYK (www.gabinetpromyk.eu) jest miłym przeżyciem i fajną przygodą. Ze względu na duże doświadczenie w kreatywnej obsłudze małych dzieci - od samego początku gorący zwolennik projektu HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Zobacz relacje z hoteli Mgr Iwona Osiecka
Dr Wojciech Ozimek

Dr Wojciech Ozimek

Lekarz pediatra zajmującym się od prawie dwudziestu lat zagadnieniem chorób pasożytniczych i odkleszczowch. Poliglota. Studiował w Polsce, Rosji, Anglii, Holandii, Szwajcarii i Hiszpanii. Wykłada parazytologię lekarską na kursach organizowanych przez Collegium Medicum Uniwersytetu w Barcelonie. Szczęśliwy mąż wspaniałej Katalonki z Barcelony o dźwięcznym imieniu Montserrat i dumny ojciec 2 synów Jordiego i Aleksandra. Fanatyk aktywnego spędzenia czasu i zdrowego żywienia. Uważa się za niesamowitego szczęściarza, bo wykonywany zawód jest jednocześnie jego wielkim hobby.

Zobacz relacje z hoteli Dr Wojciech Ozimek
Marta Perchuć - Burzyńska

Marta Perchuć - Burzyńska

Dziennikarka Radia TOK FM i TVP Kultura. Przygotowuje i prezentuje informacje. Praca to jej pasja, ale przede wszystkim jest Mamą bardzo zgranej ekipy: czteroletniej Hani i siedmioletniego Janka. Takie dzieci to wyzwanie! Wspólne weekendy najchętniej spędzalibyśmy podróżując. Bez względu na porę roku i szerokość geograficzną. Choć na razie głównym celem  wspólnych rowerowych wędrówek jest najczęściej Las Kabacki.

Zobacz relacje z hoteli Marta Perchuć - Burzyńska
Patrycja Redo - Łabędziewska

Patrycja Redo - Łabędziewska

Przede wszystkim mama – 15-letniego Janka i 4-letniej Mai. Żona dziennikarza Grzegorza Łabędziewskiego

Zawodowo - dziennikarka informacyjna z ponad 20-letnim stażem. Zaczynała od pracy w radiu – najpierw w rodzinnej Bydgoszczy (Radio Pomoże), potem w Radiu Toruń i w Polskim Radiu. Ostatecznie związała się z telewizją – pracuje w TVN od początku istnienia stacji, czyli od 1997 roku. Przez 10 lat prowadziła „Fakty”. Współtworzyła też TVN24 – prowadząc m.in. „Magazyn 24 Godziny” i magazyn reporterski „Prosto z Polski” – dziś tworzy i prowadzi program publicystyczny „Czarno na Białym”.  W latach 2007-2011 była szefową informacji w TVN Warszawa, stacji którą współtworzyła. Obecnie zarządza programami informacyjnymi w kanale spółki ITI – TTV.

Foto: TVN/Krzysztof Dubiel

Zobacz relacje z hoteli Patrycja Redo - Łabędziewska
Iwona Sierzputowska

Iwona Sierzputowska

Z wykształcenia ekonomistka, zajmująca się finansami. Współwłaścicielka firmy POSM Factory, partnera kampanii. Zakochana w górach i z pasją wspina się po trudnych szczytach, zdobywając m.in. Mont Blanc i Kilimandżaro.

Zobacz relacje z hoteli Iwona Sierzputowska
Malwina Słoka - Chlabicz

Malwina Słoka - Chlabicz

Mama 11 - letniego Maksymiliana, z którym zjeździła Polskę wszerz i wzdłuż. Dziennikarka prasowa i telewizyjna, producentka TV, wiele lat autorka programów  poradniczych o tematyce parentingowej. Jako miłośniczka Wilanowa, założyła portal www.gazetawilanowska.pl. Współzałożycielka Fundacji „Miasto Słów”. Fascynuje się bajko - terapią, od kilku lat zgłębia tajniki psychologii dziecka. Miliony razy przeczytała „Małego- Księcia” Antoine’a de Saint Exupery. Należy do ludzi, którzy dostrzegają baranki w drewnianych skrzynkach.

Zobacz relacje z hoteli Malwina Słoka - Chlabicz
Magdalena Smalara

Magdalena Smalara

Magdalena Smalara i Christopher Zielinski. Ona jest aktorką, bywa reżyserką,  on ekonomista z wykształcenia obecnie pracuje jako logistyk w liniach lotniczych. Dla niej po 23 latach przeprowadził się ze Szwecji z powrotem do Polski. Bardziej niż jakiekolwiek przysięgi i śluby wiąże ich czteroletni obecnie syn, Ludwig, który uwielbia hotele,  wycieczki i szeroko pojęte wakacje.

Zobacz relacje z hoteli Magdalena Smalara
Agnieszka Smit

Agnieszka Smit

Wydawca 5 magazynów dla rodziców (Mamo to Ja, Twoje Dziecko, Twój Maluszek, Przedszkolak i Będę Mamą) i eksperckiego serwisu parentingowego babyonline.pl w wydawnictwie Edipresse Polska S.A. Z tematyką opieki nad dziećmi związana od 1995 roku. Prywatnie szczęśliwa żona Maartena Smit (Holendra, który dla niej porzucił swój nizinny kraj) i mama dwójki wspaniałych dzieci: Jaśka 13 i Kamilki 10 lat. Uwielbia spędzać czas z dziećmi, najchętniej podróżując. Najczęstsze pytania dzieci brzmią: "Mamo a kiedy pojedziemy do....".

 

Zobacz relacje z hoteli Agnieszka Smit
Ola Sokalska

Ola Sokalska

Redaktor prowadząca miesięcznika „Twój Maluszek". Jest mamą dwóch wspaniałych córek: 15-letniej Zuzi i 17-letniej Weroniki. W prasie przeznaczonej dla młodych rodziców pracuje już od ponad 10 lat. Dzieci to jej pasja i... największa radość. Uwielbia rozmawiać z córkami, obserwować, jak dorastają, jak otwarte są na świat i jak się zmieniają. Od zawsze interesowała ją psychologia dziecięca – to niezwykłe, że tak wiele w naszym życiu zależy od mądrego wychowania. Z kampanią HPR jest związana od początku i cieszy się, że dzięki niej –a więc też troszkę dzięki niej i jej rodzinie :-) – wypoczynek z małym dzieckiem jest coraz bardziej komfortowy.

 

Zobacz relacje z hoteli Ola Sokalska
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Rodzice Leona 9 lat oraz Stasia 4 latka oraz małej Helenki. Justyna swoją matczyną miłość i troskę wyraziła nagrywając ostatnio przepiękną, wzruszającą płytę PUCHOWE KOŁYSANKI. Z pasją fotografuje również dzieci dlatego zgodziła się zostać przewodniczącą jury foto konkursu wakacyjnego organizowanego przez portal Hotelenet. Jej mąż Maciej jest znanym architektem i prowadzi własną firmę, ale przede wszystkim jest kochającym tatą.

Zobacz relacje z hoteli Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski
Beata Tadla

Beata Tadla

Mama czternastoletniego Janka. Dziennikarka. Związana jest z mediami od 91 r. Najpierw radio, teraz telewizja. Pracowała w TVN i  TVN24, obecnie jest gospodynią głównego wydania Wiadomości w TVP.  Zdobywczyni tytułu Mistrz Mowy Polskiej. To także autorka książek: „Pokolenie 89, czyli dzieci PRL w wolnej Polsce”, „Kto pyta nie błądzi, rozmowy wielkich i niewielkich” oraz „Niedziela bez Teleranka”.  Prowadzi zajęcia ze studentami dziennikarstwa, miedzy innymi wykłada Kulturę Słowa oraz Warsztat Telewizyjny. Kocha życie, świat i ludzi. Optymistka i pozytywistka z przekonania.

Zobacz relacje z hoteli Beata Tadla
Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć

Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć

Rodzice - aktorzy najwspanialszych na świecie dzieci – 5 letniej Zosi i Stasia, który skończył 2 miesiące. Aneta (mama, żona i nie tylko) wieku nie podajemy i Tata Marcin lat 37 i 112 dni.

Zobacz relacje z hoteli Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć
Dr Jacek Tulimowski

Dr Jacek Tulimowski

Specjalista Ginekolog-Położnik, Ultrasonolog, Kolopskopista. 15 letni staż pracy w Klinice Ginekologii Onkologicznej w WarszawieWłaściciel Gabinetów " Tulimowski&Sterlińska " www.tulimowski.plKonsultant naukowy Stowarzyszenia " Dziennikarze dla Zdrowia", wielu programów o tematyce zdrowotnej w TVP1, TVP2, TVN, POLSAT, SUPERSTACJA.
Konsultant naukowy  "pism kobiecych" CLAUDIA, PORADNIK DOMOWY, ZDROWIE, BOUTIQUE, NEWSWEEK, GABI. Od wielu lat organizator szkoleń o tematyce medycznej dla Dziennikarzy "Dr Tulimowski Press Workshops". Konsultant portali: Natemat.com.pl , Natemat.pl, Wizaz.pl

Dumny i szczęśliwy mąż Beaty - wspaniałego lekarza ginekologa-położnika, ojciec trzech synów: Ignacego, Marcela i Maxa

Zobacz relacje z hoteli Dr Jacek Tulimowski
Aneta Wikariak

Aneta Wikariak

Podwójna redaktor naczelna i podwójna mama. Od siedmiu lat szefuje dwutygodnikowi „Party Życie Gwiazd", liderowi na rynku magazynów o gwiazdach. Ponieważ lubi wyzwania od trzech lat prowadzi rownież dwutygodnik  „Flesz Gwiazdy i Styl". Skończyla dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczynała jako dziennikarka kryminalna i sądowa, była też redaktor naczelną magazynu parentingowego „Twój maluszek". Mama 5-letniej Julki i 11-letniego Jasia. Pytana wielokrotnie, jak daje radę prowadzić dwie gazety i wychowywać dwójke dzieci, odpowiada zawsze: bo mam świetne zespoły i świetnego męża:) Mąż - Sławomir Wikariak - jest też dziennikarzem (w „Dzienniku Gazecie Prawnej"), więc najlepiej rozumie wyzwania w pracy Anety.

Zobacz relacje z hoteli Aneta Wikariak
Aleksandra Woźniak

Aleksandra Woźniak

Aktorka znana m.in. z  "13 Posterunku",  "Szpitala na Perypetiach", "Złotopolskich", "Plebanii", czy "Linii Życia". Za rolę w filmie "Droga do raju" otrzymała nominację do Złotych Kaczek. ambasadorka "Romance TV", kanału filmowego dla kobiet. W 2014r dołączyła do obsady serialu  "Barwy szczęścia".

Blogerka: www.aleksandra-wozniak.bloog.pl. i https://www.facebook.com/aleksandra.wozniak.7712

Prywatnie mama 10-letnich córek Ani i Julii oraz żona Szymona Miszewskiego, absolwenta wydziałów Elektrotechniki i Automatyki oraz Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Aktualnie zawodowo związanego z przemysłem morskim - manager w Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A.

Zobacz relacje z hoteli Aleksandra Woźniak
Ilona Wrońska

Ilona Wrońska

Aktorka, od niedawna motocyklistka. Chętnie odwiedza Pomorze, bo tam sie urodzila; Wałbrzych, bo stamtąd pochodzi Lechu, jej druga połowa; Wrocław, bo tam spedziła fantastyczne 4 lata na studiach; Kraków i Gdynię,  bo tam ma dalszą i blższą rodzinę. Cały czas w podróży z dwójka dzieci: Nataszą i Kajtkiem, którzy sa wielbicielami wycieczek.
 

Zobacz relacje z hoteli Ilona Wrońska

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska