O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Aktualności z hoteli

Wróć

Wakacje z psem

Magra Holiday Club, Dębina

Jak przygotować się do takiego wyjazdu?

Przede wszystkim należy przy rezerwacji wypytać o wszelkie szczegóły dotyczące pobytu psa na miejscu, a więc: o cennik pobytu czworonoga, o trasy spacerowe, regulamin obiektu. Poza tym odwiedźmy przed wyjazdem weterynarza. Niektóre psy źle znoszą jazdę samochodem, warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki farmakologiczne dla psa. Około 2-3 tygodnie przed wyjazdem należy odrobaczyć psa, abyśmy byli pewni, że nasz pupil nie będzie źródłem udręki i niebezpieczeństwa dla przepadających za nim nowych przyjaciół na wakacjach. Szczególnie małe dzieci często głaskają psy, a nasze czworonogi natychmiast odwdzięczają się lizaniem ich rączek, czy buziek. Musimy być pewni, że nasz pies nie zgotuje nikomu uciążliwej niespodzianki przez nasze zaniedbanie. Naszemu pupilowi musimy również zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy. Do bezpiecznego przewozu powinniśmy zaopatrzyć się w specjalną klatkę. Zawsze warto zabrać ze sobą ulubioną miskę, niezbędne lekarstwa i psie kosmetyki, smycz i obrożę, a nierzadko też kaganiec. My możemy kochać naszego pupila i uważać go za najłagodniejsze zwierzę na świecie, ale nie zapominajmy, że inni wczasowicze nie znają go i sama jego wielkość może być przerażająca, na przykład dla małych dzieci. Nie zapomnijmy również o psim dowodzie osobistym, czyli o zabraniu ze sobą książeczki szczepień. Wiele obroży ma miejsce na zapisanie numeru telefonu właściciela i imienia psa– skorzystajmy z tego miejsca, nasz pupil może się czuć na początku pobytu w nowym miejscu nieswojo i może chcieć skorzystać z chwili wakacyjnej nieuwagi właściciela i … uciec. Podpisana obroża umożliwi odprowadzenie zabłąkanego pupila. Dobrze jest też mieć w pamięci telefonu albo aparatu zdjęcie naszego psa. Nie zakładajmy najgorszego, ale w razie zgubienia psa, można szybko sporządzić ogłoszenie i zdjęcie pupila na pewno okaże się pomocne.

Jadąc w okolice leśne dobrze jest zaszczepić psa przed kleszczami albo zaopatrzyć go w ochronę przeciw pchłom i kleszczom w postaci specjalnej obroży.

Jesteśmy odpowiedzialni za zachowanie naszego psa i za nieczystości po nim. Specjalne woreczki na odchody ułatwią nam utrzymanie porządku wokół miejsca naszego wypoczynku.

A gdy już dojedziemy na miejsce, rozgościmy się i pójdziemy na pierwszy spacer po okolicy, miejmy przy sobie przysmak naszego pupila i podziękujmy mu za to, że JEST z nami!

Na wypoczynek z psem polecamy rodzinny ośrodek nad BałtykiemMagra Holiday Club!

www.magraclub.pl

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska