O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Aktualności z hoteli

Wróć

Pierwsze w Polsce Baby Eco SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Świeradów Zdrój

Unikatowe zabiegi dla niemowląt proponuje Baby Eco SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort - pierwsze takie SPA w Polsce, którego oferta oparta jest na ekologicznych i bezpiecznych produktach, powstałych we współpracy z ekspertami z zakresu dermatologii i położnictwa.

Wszystkie zabiegi stworzone są w sposób, który wzmacnia naturalne funkcje skóry dziecka i wspomaga jego rozwój. Mogą z nich skorzystać maluszki od pierwszego miesiąca życia, a dzięki naturalnym, bezpiecznym recepturom mogą być stosowane także u dzieci ze skórą bardzo wrażliwą, a nawet atopową. Zabiegi składają się m.in. z bogatej śmietankowej kąpieli, delikatnego masażu oraz kojącego okładu. Rodzice mogą uczestniczyć w zabiegach jako obserwatorzy, by nauczyć się ich prawidłowego wykonywania lub skorzystać z nich wraz z dzieckiem i cieszyć się bogactwem naturalnych produktów pielęgnacyjnych. Z menu Baby Eco SPA Cottoniny, zimą szczególnie polecamy zabiegi:

- Baby SPA Sensitive, który obejmuje delikatne mycie, masaż oraz zapewnia intensywną pielęgnację. Specjalnie dobrane preparaty zapewniają wrażliwej dziecięcej skórze ukojenie, nawilżenie i odżywienie, a także wzmocnienie jej mechanizmów obronnych.
- S.O.S. Kids SPA – specjalistyczny zabieg, mający na celu ukojenie i regenerację skóry dziecka bardzo suchej, wrażliwej, a także alergicznej i atopowej, który działa kojąco po spacerze w trudnych warunkach atmosferycznych i czyni skórę bardziej odporną na czynniki drażniące.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy obiekt znajdujący się w sercu Gór Izerskich, zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój. To idealne miejsce dla osób, które pragną odnowić swoje siły witalne poprzez połączenie pielęgnacyjnych zabiegów SPA z aktywnym wypoczynkiem w górach

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska