O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Hotel Pałac Alexandrinum

Urzekający pałacową architekturą Pałac Alexandrinum to magiczny i komfortowy hotel 4-gwiazdkowy w okolicach Warszawy.

To wyjątkowe miejsce położone jest zaledwie 13 km od granicy Warszawy, dzięki czemu możecie Państwo rozkoszować się ciszą, spokojem oraz bliskością malowniczego krajobrazu.

Nasz obiekt jednym z hoteli w okolicach Warszawy, który posiada bardzo nowoczesne sale konferencyjne, które umożliwią Państwu zorganizowanie profesjonalnych wydarzeń firmowych.

Niepowtarzalny wystrój wyróżnia nasz obiekt i sprawia, że dla każdego Gościa staje się on oazą wypoczynku. Gustownie urządzone wnętrza, harmonijnie łączące tradycję z nowoczesnością, zachwycają od pierwszych chwil spędzonych w naszym pałacu.

Animacje dla dzieci okresowe
Animacje dla dzieci okresowe:
Animacje dla dzieci okresowe
Plac zabaw na zewnątrz
Plac zabaw na zewnątrz:
Plac zabaw na zewnątrz
Akceptacja zwierząt
Akceptacja zwierząt:
Akceptacja zwierząt
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

W hotelu znajduje się bogato wyposażona w zabawki i inne akcesoria Komnata zabaw dla dzieci, sala telewizyjna z mnóstwem bajek oraz filmów na DVD. W pałacowym 12- hektarowym ogrodzie znajduję się profesjonalny plac zabaw dla dzieci w każdym wieku. Podczas pakietów pobytowych do dyspozycji Dzieci jest wykwalifikowana animatorka.

Atrakcje w okolicy:

  • Stadnina koni
  • Plaża z oczkiem wodnym
  • Ścieżki rowerowe
  • Lasy oraz bogata fauna i flora
Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

ul. Krubki-Górki 13a
05-326 Poświętne
tel. 609 190 607

Liczba pokoi: 30 
Liczba gwiazdek: 4
 

Edycje

Edycja X
 
Edycja IX
 
Edycja VIII
 

Audyt kapituły HPR

Anna Bukowska
 
Edycja X

Hotel Pałac Alexandrinum to imponujący zespół parkowo-pałacowy, który powstał ponad sto lat temu, a od jakiegoś czasu to również czterogwiazdkowy hotel. Kiedy nie ma dużego ruchu, z centrum Warszawy dojedziemy tam samochodem w niecałą godzinę. Gorzej, kiedy złapią nas korki -  wtedy musimy się liczyć, że przejazd zajmie nam półtorej godziny lub naw
Zobacz więcej dots
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska