Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News Inauguracja IX edycji HPR w Olandii Rozmowa z Violettą Hamerską na Gali Hotel Przyjazny Rodzinie dla Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Hotel Pałac Alexandrinum

Urzekający pałacową architekturą Pałac Alexandrinum to magiczny i komfortowy hotel 4-gwiazdkowy w okolicach Warszawy.

To wyjątkowe miejsce położone jest zaledwie 13 km od granicy Warszawy, dzięki czemu możecie Państwo rozkoszować się ciszą, spokojem oraz bliskością malowniczego krajobrazu.

Nasz obiekt jednym z hoteli w okolicach Warszawy, który posiada bardzo nowoczesne sale konferencyjne, które umożliwią Państwu zorganizowanie profesjonalnych wydarzeń firmowych.

Niepowtarzalny wystrój wyróżnia nasz obiekt i sprawia, że dla każdego Gościa staje się on oazą wypoczynku. Gustownie urządzone wnętrza, harmonijnie łączące tradycję z nowoczesnością, zachwycają od pierwszych chwil spędzonych w naszym pałacu.

Animacje dla dzieci okresowe
Animacje dla dzieci okresowe:
Animacje dla dzieci okresowe
Plac zabaw na zewnątrz
Plac zabaw na zewnątrz:
Plac zabaw na zewnątrz
Akceptacja zwierząt
Akceptacja zwierząt:
Akceptacja zwierząt
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Dodaj do schowka


Atrakcje dla dzieci

W hotelu znajduje się bogato wyposażona w zabawki i inne akcesoria Komnata zabaw dla dzieci, sala telewizyjna z mnóstwem bajek oraz filmów na DVD. W pałacowym 12- hektarowym ogrodzie znajduję się profesjonalny plac zabaw dla dzieci w każdym wieku. Podczas pakietów pobytowych do dyspozycji Dzieci jest wykwalifikowana animatorka.

Atrakcje w okolicy:

  • Stadnina koni
  • Plaża z oczkiem wodnym
  • Ścieżki rowerowe
  • Lasy oraz bogata fauna i flora
Rozwiń i zobacz więcej

Adres i kontakt

ul. Krubki-Górki 13a
05-326 Poświętne
tel. 609 190 607

Liczba pokoi: 30 
Liczba gwiazdek: 4
 

Edycje

Edycja IX
 
Edycja VIII
 

Audyt kapituły HPR

Magdalena Łyczko
 
Edycja IX

Magdalena Łyczko  ocenia Hotel Pałac Alexandrium Hotel położony jest w pięknym miejscu, gdzie można dużo spacerować, jeździć na wycieczki rowerowe (rowery również dla dzieci można wypożyczyć w hotelu), jest też piękny staw, który można podziwiać z okien hotelu. Niestety trudno do niego dotrzeć, ponieważ wszystkie bilbordy i drogowskazy prowadzą do restaur
Zobacz więcej dots
Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska