O Hotelach Przyjaznych Rodzinie i hotelowym savoir - vivre w Polsat New Kampania KULTURALNY RODZIC - KULTURALNE DZIECKO Restauracja hotelowa Polsat News i Polsat 09.04.2017 - hotelowy savoir vivre dla rodzin O zimowym wypoczynku w Polsat News O zimowym wypoczynku w Polsat News
basket
Dodaj swoje ulubione hotele, aby je wygodnie przeglądać
Znajdź hotel

Szukaj hotelu

Województwo

Powrót

Golden Tulip Międzyzdroje Residence, Międzyzdroje

Golden Tulip Residence  zlokalizowany jest w Międzyzdrojach, jednej z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Morzem Bałtyckim, w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego. Niedaleka odległość od ważnych szlaków drogowych (droga krajowa nr.3) oraz lotniska Szczecin-Goleniów umożliwia szybki dojazd do miasta. Golden Tulip Międzyzdroje Residence położony jest 100m od długiej, piaszczystej plaży, w spokojnej części kurortu i oddalony jedynie o 10 minut spacerem od centrum miasta.

Obiekt dba o dobre samopoczucie wszystkich gości  a w szczególności tych najmłodszych, dlatego specjalnie dla nich przygotowany został pokój zabaw. Dla trochę starszych  posiadamy pokój gier w którym znajduje się stół do gry w piłkarzyki, ping pong, x-box oraz bilard. Na zewnątrz posiadamy plac zabaw, trampoliny oraz mini boisko do piłki nożnej. W okresach świątecznych oraz sezonie wakacyjnym czas najmłodszym umilają profesjonalni animatorzy.

 
Animacje dla dzieci okresowe
Animacje dla dzieci okresowe:
Animacje dla dzieci okresowe
Plac zabaw na zewnątrz
Plac zabaw na zewnątrz:
Plac zabaw na zewnątrz
Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci:
Animacje dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci:
Sala zabaw dla dzieci
Dodaj do schowka


Adres i kontakt

ul. Gryfa Pomorskiego 79

72-500 Międzyzdroje


tel. 91 350 86 00, 724 022 909

e-mail: reception@goldentulipmiedzyzdroje.com

Liczba pokoi: 110

Edycje

Edycja IX
 
Edycja VIII
 
Edycja VII
 
Edycja VI
 
Laureat statueteki VI edycji 2013/2014: hotel sieciowy - hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi 

Audyt kapituły HPR

Aneta Todorczuk - Perchuć i Marcin Perchuć
 
Edycja IX

Aneta Teodorczuk-Perchuć ocenia Hotel Golden Tulip w Międzyzdrojach Dojazd do hotelu Golden Tulip jest oznaczony w kilku miejscach ale myślę, że w dobie internetu i swobodnego poruszania się w świecie wirtualnym, oznakowania są mniej istotne. Istotni są ludzie, a ludzie w Golden Tulipie to podstawa. Wszyscy – od recepcjonistów, przez obsługę w restauracji po str&oac
Zobacz więcej dots

Zobacz atrakcje w pobliżu hotelu

Do góry Powrót

Idea kampani HPR

DZIECKO VIP - em W HOTELU - 10 lat kampanii HPR!

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. To już 10 rok naszej działalności.

W ciągu 9 lat oceniliśmy i przyznaliśmy certyfikaty 634 obiektom hotelowym. Przejechaliśmy 474.110 km w tym czasie, aby dotrzeć do audytowanych hoteli, które ocenia ponad 50 osób z Kapituły HPR. Tu znajdziesz hotel dla swojej rodziny z aktualnym certyfikatem HPR, który jest ważny do 31.08.2018. Obecnie trwa już 10 edycja 2017/2018.

Ważność certyfikatów HPR:

  •   9 edycja 2016/2017 - do 31.08.2018
  • 10 edycja 2017/2018 - do 31.08.2019
Organizator – Etirez Violetta Hamerska